Advertisement

Artykuły do tagu: OEA

Kreatywnie i artystycznie - wakacje w OEA MOK zakończone
Za kilka dni zabrzmi pierwszy, szkolny dzwonek a to oznacza, że wakacje dobiegają końca. Zakończyły się także letnie warsztaty w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Ten czas upłynął dzieciom artystycznie i kreatywnie.
Wyjątkowy wykład o historii i tradycjach Polaków żyjących w epoce Aleksandra Fredry
W niedzielne popołudnie (28.08.2023 r.) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie odbył się wykład historyczny pt. "Historia, styl, tradycje oraz styl ubioru Polaków żyjących w epoce Aleksandra Fredry".
14.08.2023 12:16
Artystyczne wakacje
Kolejny tydzień wakacji z OEA MOK za nami. Jaki był? - Jak zawsze artystyczny, ciekawy i co najważniejsze, upłynął dzieciakom w radosnej atmosferze - zapewniają pracownicy Ośrodka Edukacji Artystycznej w Piotrkowie.
MOK Oea 
07.08.2023 12:43
W OEA zabawa trwa
Pierwszy tydzień sierpnia z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury za nami. Jego organizatorzy podkreślają, że było kreatywnie, ale przede wszystkim postawiono na dobrą zabawę, której podczas wakacji nie może zabraknąć.
To był tydzień pełen wrażeń!
Minął kolejny tydzień wakacji w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Była dobra zabawa i artystyczne spotkania, o które zadbali instruktorzy zajęć muzycznych, plastycznych, tanecznych i fotograficznych.
10.07.2023 09:42
Wakacje z MOK [ZDJĘCIA]
Sposobów na spędzenie wakacji jest wiele. Jedni jadą nad morze, inni w góry, jeszcze inni zostają w mieście. A to wcale nie oznacza, że będą się nudzić. Na pewno nie ci, którzy wakacje spędzą z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej  Miejskiego Ośrodka Kultury.
Roztańczona sala widowiskowa MOK
Z okazji Dnia Tańca na scenie sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpili uczestnicy warsztatów tanecznych i wokalnych z OEA MOK, których do występu przygotowali instruktorzy: Martyna Mowczan i Andrzej Góral. Imprezę poprowadził Grzegorz Rybicki ze Studia Tańca "CANTINERO" z Tomaszowa Mazowieckiego.
Niezdecydowani z akcją w OEA MOK
W środowy wieczór (19.04.2023) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim miała miejsce „Akcja ratownicza... to znaczy ratunkowa"!
Przyjdź, by podziwiać uroki Polski
Podziękowania, gratulacje i oczywiście sztuka fotografii w roli głównej, tak było w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Wszystko to za sprawą wystawy fotograficznej pt. "Uroki Polski w obiektywie" uczestników Klubu Seniora oraz młodzieży uczęszczającej na warsztaty fotograficzne do OEA.
Były wspomnienia, koncert, kwiaty, listy gratulacyjne i życzenia - tak w niedzielne popołudnie panie z zespołu wokalnego "EWKI", działającego w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury, obchodziły jubileusz 10-lecia zespołu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat