Artykuły do tagu: ZDiUM

Nowy chodnik na Próchnika
Trwa modernizacja chodników położonych wzdłuż ulicy Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim. Prace obejmują kompleksową wymianę starych płyt chodnikowych na kostkę betonową. Roboty obejmują odcinek od ul. Narutowicza do ul. Piastowskiej.
Remont chodnika na Próchnika
Rozpoczął się remont chodników wzdłuż ulicy Próchnika. Starą nawierzchnię zastąpi nowa kostka betonowa. Prace obejmą odcinek od ul. Narutowicza do ul. Piastowskiej.
Kolejne ulice Piotrkowa zyskują nową jakość
Wraz z polepszeniem się warunków atmosferycznych na ulice miasta wyruszyli drogowcy, aby zająć się zarówno naprawą pozimowych ubytków, jak i realizacją wcześniej zaplanowanych modernizacji dróg.
Dzięki uczniom skwer będzie jeszcze bardziej zielony
Uczniowie z Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim wraz z pracownikami Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta wzięli udział w akcji sadzenia zieleni. Gdzie "zielone płuca" Piotrkowa się rozrosły?
Jaworowa zupełnie jak nowa
Zakończyła się kolejna inwestycja drogowa w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem nowe oblicze zyskała ul. Jaworowa. Prace obejmowały wymianę nawierzchni jezdni na odcinku od ul. Kostromskiej do Cisowej.
Puste przebiegi piotrkowskich autobusów?
Część mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego jest niezadowolonych z tego, że nie mogą dojechać autobusem linii nr 5 do Bujen. Problem jest związany z remontem jednej z ulic miasta.
Będą nowe parkometry w Piotrkowie. Jakie zmiany czekają kierowców?
Na piotrkowskich ulicach pojawią się nowe parkometry. To efekt niedawno rozstrzygniętego przetargu dotyczącego wyboru operatora Strefy Płatnego Parkowania, którym nadal będzie firma City Parking Group S.A.z Grudziądza.
Remont (nie do końca) kompleksowy?
Chodnik przy ulicy Piastowskiej w Piotrkowie Trybunalskim już niemal w pełni przebudowany. Stare płyty zniknęły, a w ich miejsce ułożono nową kostkę. Mieszkańcy dziwią się jednak, że na jednym z fragmentów wszystko zostało "po staremu". Dlaczego? Postanowiliśmy to sprawdzić.
16.02.2024 11:52
Łatanie w toku
Piotrkowianie od wielu dni zwracają uwagę na liczne dziury w jezdniach, które znacznie utrudniają jazdę. Niektóre są naprawdę duże, a ryzyko uszkodzenia przez nie samochodu, nie mniejsze. Drogowcy ruszyli jednak w ostatnich dniach do pracy, więc ubytki powinny powoli być uzupełniane.
Modrzewskiego przejdzie kompleksową przebudowę. ZDiUM ogłosił przetarg
Kolejny fragment ul. Modrzewskiego w Piotrkowie przejedzie kompleksową przebudowę. W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta trwa postępowanie przetargowe na wybór wykonawcy, który wykona niezbędną dokumentację projektową odcinka od ul. Źródlanej do ul. Zamenhofa.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat