Artykuły do tagu: Wybory

Oświadczenie Krzysztofa Chojniaka dotyczące debaty kandydatów w drugiej turze wyborów
Oświadczenie Krzysztofa Chojniaka kandydata na Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego na temat formuły debaty kandydatów w drugiej turze wyborów.
Debata prezydencka w radiu Strefa FM - co dzisiaj wiadomo
Ważą się losy zapowiadanej na wtorek radiowej debaty pomiędzy Krzysztofem Chojniakiem a Juliuszem Wiernickim.
Mam ambitny, realny plan dla Piotrkowa
Z prezydentem Krzysztofem Chojniakiem rozmawiamy m.in. o najważniejszych inwestycjach minionej kadencji, tworzeniu wspólnoty mieszkańców, wyzwaniach, jakie stoją przed Piotrkowem i planach rozwoju miasta na najbliższe lata.
Biuro wyborcze Juliusza Wiernickiego otwarte
Komitet z Sercem dla Piotrkowa otworzył biuro wyborcze. Lokal, w którym kandydat na prezydenta Piotrkowa Juliusz Wiernicki będzie spotykał się z mieszkańcami, znajduje się przy ul. Słowackiego naprzeciwko parku św. Jana Pawła II.
Granice zostały przekroczone. Juliusz Wiernicki złożył doniesienie na policji
Kampania wyborcza przed drugą turą wyborów prezydenckich w Piotrkowie Trybunalskim pokazuje przeróżne oblicza. Niestety także te negatywne. Niszczenie banerów wyborczych zdarzało się co prawda już wcześniej, ale tym razem granice zostały przekroczone na tyle, że Juliusz Wiernicki, jeden z kandydatów na prezydenta, złożył zawiadomienie na policję w sprawie gróźb karalnych.
Wiemy już, kto zasiądzie w Radzie Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim
Prawo i Sprawiedliwość zwycięża w wyborach do Rady Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim. Ten komitet poprawił wynik z wyborów samorządowych z 2018 roku. Wtedy to PiS wprowadził 8 radnych, a tym razem będzie ich o dwóch więcej. Drugą siłą w radzie powiatu pozostaje PSL, który wraz z Polską 2050 Szymona Hołowni utrzymuje 6 mandatów.
Kto będzie rządził sejmikiem wojewódzkim? Sprawdzamy!
Duże zmiany szykują się także w Sejmiku Województwa Łódzkiego. Kto w naszym okręgu uzyskał mandat? Kto przejmie władze w województwie łódzkim? Jak się okazuje, siły są podzielone.
Złamanie ciszy wyborczej w Piotrkowie? Wpłynęło zawiadomienie do prokuratury
Przedstawiciele KWW Łukasza Janika 'Bo liczy się człowiek' złożyli zawiadomienie o możliwości naruszenia ciszy wyborczej. Zdaniem zgłaszających, chodzi o emisję materiałów mających znamiona agitacji wyborczej, które były emitowane w sobotni wieczór (06.04) podczas wydarzenia zorganizowanego w Rynku Trybunalskim.
Niespodzianka w Sulejowie! Zmiana na stanowisku burmistrza
Do zmiany władzy doszło w gminie Sulejów. Nowym burmistrzem została Dorota Jankowska, która pokonała Wojciecha Ostrowskiego będącego na tym stanowisku od 2014 roku.
Wyniki w gminach Aleksandrów i Gorzkowice
Wyniki wyborów na wójtów gmin Aleksandrów i Gorzkowice pokazują wysokie poparcie dla urzędujących polityków. Wójtem gminy Aleksandrów pozostaje Paweł Mamrot, a w gminie Gorzkowice urząd zachowa Alojzy Włodarczyk.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat