Artykuły do tagu: Rektor

Karol Szokalski wybrany na dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych
Obecny szef Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim Karol Szokalski został wybrany na dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych. W uzasadnieniu tej decyzji czytamy m.in., że posiada on wieloletnie doświadczenie zawodowe, które usprawni realizację zadań.
Wybrano nowego rektora Akademii Piotrkowskiej
Dr. hab. Jacek Bonarek nowym rektorem Akademii Piotrkowskiej. We wtorek na uczelni odbyły się wybory. Kadencja nowego rektora będzie trwała 4 lata.
Prezydent ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów pięciu szkół
Krzysztof Chojniak, urzędujący wciąż prezydent Piotrkowa Trybunalskiego ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów pięciu szkół. Poszukiwani są kandydaci na te stanowiska w jednym liceum, dwóch technikach oraz dwóch szkołach podstawowych.
Odebrali akty powierzenia
Troje pedagogów odebrało z rąk wójta gminy Grabica Grabica Krzysztofa Kulińskiego akty powierzenia na stanowiska dyrektorów szkół. Będą oni kierować placówkami na terenie miejscowości: Brzoza, Szydłów oraz Boryszów.
Kilkanaście protestów związanych z wyborami w Akademii Piotrkowskiej. Kiedy wybory na nowego rektora?
Czy wybory do Kolegium Elektorów były ważne? Część pracowników Akademii Piotrkowskiej nie zgadza się z procesem wyborczym, podczas którego miał zostać wybrany nowy skład Kolegium Elektorów. W tej sprawie złożono kilkanaście protestów podważających przebieg tych wyborów.
Były rektor APT złożył zawiadomienie. Czy prokuratura zajmie się sprawą?
Do Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez ministra nauki Dariusza Wieczorka. Złożył je były rektor APT prof. Dariusz Rogut. Piotrkowska prokuratura nie zajmie się jednak sprawą. Dlaczego?
Policja interweniowała w rektoracie Akademii Piotrkowskiej
Policja interweniowała w środowe popołudnie w rektoracie Akademii Piotrkowskiej. Funkcjonariuszy wezwał rektor APT, prof. Jacek Bonarek, który przekazał nam, że powodem interwencji było nielegalne zajęcie rektoratu.
Nieoczekiwana zamiana miejsc. Konflikt prawny w Akademii Piotrkowskiej
W poniedziałek (05.02) nieoczekiwanie media obiegła informacja, że dr hab. Dariusz Rogut zrezygnował, a obecny minister nauki Dariusz Wieczorek powołał na funkcję rektora Akademii Piotrkowskiej dr. hab. Jacka Bonarka, ostatniego dziekana filii UJK. Decyzja ministra o zmianie na stanowisku rektora wywołała burzę na uczelni.
D. Rogut odwołany. Powołano nowego rektora [AKTUALIZACJA]
Dr hab. Dariusz Rogut prof. APT został odwołany z funkcji rektora Akademii Piotrkowskiej. W jego miejsce na to stanowisko wybrany został dr hab. Jacek Bonarek, prof. APT, który w przeszłości był już związany z Akademią Piotrkowską oraz piotrkowską filią Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
Ważna zmiana w Muzeum. Placówka ma nowego dyrektora
Marta Walak nie jest już dyrektorem Muzeum w Piotrkowie. W jej miejsce prezydent Krzysztof Chojniak nominował na p.o. dyrektora Anitę Wojtalę-Rudnicką, która obowiązki objęła 17 stycznia.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat