Advertisement

Artykuły do tagu: konkurs

Piotrkowianka Miss Województwa Łódzkiego
Roksana Dudkiewicz została wybraną Miss Województwa Łódzkiego. Dla 24-letniej piotrkowianki to wielkie wyróżnienie. O koronę dla najpiękniejszej rywalizowało 27 finalistek.
Piotrkowianie najlepsi w Słupsku!
Chór Miejski Piotrkowa Trybunalskiego zdobył Grand Prix VI Bałtyckiego Konkursu Chórów POMERANIA CANTAT 2023, który w tym roku odbył się w Słupsku. Wokaliści z Piotrkowa sięgnęli po triumf w kategorii: Chóry dorosłe.
Znamy laureatów konkursu o
Finałowa Gala 51. Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o „Rubinową Hortensję” odbyła się w sobotę w Mediatece 800-lecia w Piotrkowie. Poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji konkursu, a wydarzenie uświetnił nastrojowy koncert piotrkowskiej artystki.
Piotrkowski uczeń wygrał międzynarodowy konkurs
Marcin Brzezowski mieszka w Sulejowie, a na co dzień uczy się w piotrkowskim Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Piotrkowie. Właśnie wygrał konkurs fotograficzny "Opowieść o Mikołaju Koperniku".
W Krzyżanowie zbudowali bolid F1
Drużyna Accelerated Racing ze Szkoły Podstawowej w Krzyżanowie wzięła udział w krajowych finałach F1 in Schools, które odbyły w Zatoce Sportu na Politechnice Łódzkiej. Reprezentacji szkoły wrócili z Łodzi z prestiżową nagrodą.
Wyremontuj swój budynek i zgarnij nagrodę
Wystartowała szesnasta edycja piotrkowskiego konkursu „Nowa Elewacja”, który skierowany jest do właścicieli kamienic ulokowanych w centrum miasta. Zgłoszenia budynków wyremontowanych w 2023 roku przyjmowane są do końca lutego przyszłego roku.
Z empatią o autyzmie. Wyjątkowy konkurs dla przedszkolaków
"Autyzm w świadomości dzieci" - pod takim hasłem w Piotrkowie odbył się konkurs plastyczny poświęcony zagadnieniom autyzmu. Organizatorem przedsięwzięcia było Przedszkole Specjalne "Kolorowe Kredki".
Przyznano nagrody w konkursie o Żołnierzach Wyklętych
W Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie odbyło się podsumowanie etapu rejonowego konkursu "Żołnierze Wyklęci - niezłomni obrońcy Ojczyzny". Wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba nagrodził laureatów dyplomami oraz upominkami.
Bez korzeni nie zakwitniesz. Konkurs dla młodych genealogów
Już po raz drugi Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Archiwa Państwowe zapraszają młodych genealogów do konkursu pod hasłem „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna”. Jego celem jest opracowanie drzewa genealogicznego. Konkurs adresowany jest uczniów klas IV-VII szkół podstawowych. Dzięki piotrkowskiemu archiwum, dołączyć do zabawy mogą także mieszkańcy naszego regionu.
Podium dla młodych artystów z Piotrkowa
Młodzi artyści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zajęli miejsce na podium w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tradycje Wielkanocne", zorganizowanym przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat