Artykuły do tagu: Prokuratura

Policja sprawdza czy zarząd PSM popełnił przestępstwo
Policja pod nadzorem prokuratury rejonowej w Piotrkowie wszczęła dochodzenie w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa na szkodę mieszkańców Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Martwy mężczyzna znaleziony przy ulicy Dąbrowskiego
Piotrkowska policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono przy ulicy Dąbrowskiego w Piotrkowie.
Prokuratura: brak podstaw do zmiany zarzutu Sebastianowi M.
Prokuratura nie zmieni zarzutu Sebastianowi M., podejrzanemu o spowodowanie śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 pod Piotrkowem. Taka decyzja została podjęta po analizie dotychczasowego materiału dowodowego, w tym uzupełniającej opinii biegłego. W wyniku wypadku, do którego doszło 16 września 2023 roku, zginęła trzyosobowa rodzina.
Zmiany w Prokuraturze Okręgowej w Piotrkowie
Jolanta Piwowarska pełni funkcję Prokuratora Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim. Decyzją Prokuratora Krajowego zastąpiła Magdalenę Witko, która obecnie swoje obowiązki pełni w Prokuraturze Regionalnej w Łodzi.
Prokuratura bada okoliczności wypadku. Mężczyzna zmarł w szpitalu
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 29 marca na ulicy Słowackiego. Kierujący autobusem komunikacji miejskiej potrącił przechodzącego na pasach pieszego. Mężczyzna tego samego dnia zmarł w szpitalu. Kierowca nie usłyszał jeszcze zarzutów.
Tragedia w Piotrkowie. Mężczyzna zabił swoją matkę
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi śledztwo przeciwko Andrzejowi O., któremu przedstawiono zarzut o to, że w dniu 26 marca 2024 roku w Piotrkowie Trybunalskim, działał z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia swojej matki Jolanty K.
Były już prezes kontra PSM
Nadal trwa spór wewnątrz struktur Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, który wyniknął pomiędzy byłym już prezesem Jackiem Sokalskim a Radą Nadzorczą spółdzielni. Jacek Sokalski złożył do piotrkowskiej prokuratury zawiadomienie w sprawie zawartych długoterminowych umów dotyczących usług konserwacyjnych świadczonych na rzecz spółdzielni.
Nieprawidłowości w piotrkowskiej spółdzielni? Prezes zawiadomił prokuraturę
Prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jacek Sokalski złożył do prokuratury zawiadomienie w sprawie nieprawidłowości finansowych dotyczących usług świadczonych na rzecz spółdzielni przez podmiot zewnętrzny.
Policjanci znaleźli ciało mężczyzny
Ciało mężczyzny znaleźli piotrkowscy policjanci w lesie w okolicy ulicy Wierzejskiej w Piotrkowie.
15-latka pod wpływem narkotyków i alkoholu w szpitalu. 22-latek usłyszał zarzuty
Opoczyńscy policjanci zatrzymali 22-latka, który usłyszał zarzuty udzielania narkotyków małoletnim oraz ich rozpijania. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat