Artykuły do tagu: wybory

Wybrano nowego rektora Akademii Piotrkowskiej
Dr. hab. Jacek Bonarek nowym rektorem Akademii Piotrkowskiej. We wtorek na uczelni odbyły się wybory. Kadencja nowego rektora będzie trwała 4 lata.
Po jednym mandacie dla KO i PiS
Dariusz Joński z Koalicji Obywatelskiej oraz Waldemar Buda z Prawa i Sprawiedliwości zyskali największe poparcie mieszkańców województwa łódzkiego i to oni będą reprezentowali nasz region w Parlamencie Europejskim.
Wybory do PE: głos ważny - znak X przy jednym nazwisku
Aby w wyborach do Parlamentu Europejskiego oddać ważny głos, należy postawić znak X w kratce przy nazwisku jednego kandydata na karcie do głosowania.
Kandydaci Konfederacji do Europarlamentu na Rynku Trybunalskim przekonywali do siebie mieszkańców miasta
Wybory do Parlamentu Europejskiego już w niedziele (09.06.2024). Kandydaci do Brukseli na finiszu kampanii wyborczej próbują przekonać wyborców do oddania na nich głosu. Komitet Wyborczy Konfederacja wolność i niepodległość zorganizował w na piotrkowskim rynku konferencję prasową.
Na kogo zagłosować w wyborach? Prezentujemy listy wszystkich komitetów
Już tylko kilka dni pozostało do kolejnych już w tym roku wyborów. Tym razem będziemy oddawać głosy na swoich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim. Kto znalazł się na listach poszczególnych ugrupowań? Sprawdzicie to u nas.
Witold Waszczykowski odwiedził Piotrków
Konferencja prasowa oraz spotkanie ze zwolennikami europosła Witolda Waszczykowskiego odbyła się we wtorek (28.05.2024) w na piotrkowskiej Krzywdzie. Wszystko za sprawą zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się już 9 czerwca. Witold Waszczykowski ponownie ubiega się o mandat europosła z list KW Prawo i Sprawiedliwość.
„Kwestia bezpieczeństwa dotyczy wszystkich Polaków”. Dariusz Joński w Piotrkowie Trybunalskim
Poseł Dariusz Joński, który jest „jedynką” Koalicji Obywatelskiej w Łódzkiem w wyborach do Parlamentu Europejskiego, przyjechał w niedzielę do Piotrkowa Trybunalskiego. To kolejny przystanek na trasie jego kampanii wyborczej. Na terenie bazaru przy ulicy Dmowskiego zorganizował konferencję prasową oraz rozmawiał z zainteresowanymi mieszkańcami.
Były premier i europoseł Marek Belka przyjechał do Piotrkowa w związku z kampanią wyborczą do Parlamentu Europejskiego. Marek Belka jest "jedynką" na listach Lewicy w okręgu nr 6, który obejmuje województwo łódzkie.
Otwarcie nowej kadencji rady miasta: Ślubowanie i pierwsze decyzje kadrowe
Pierwsze posiedzenie nowego składu rady miejskiej rozpoczęło się w poniedziałek o godzinie 10. Jest to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy od dłuższego czasu społeczność miała okazję wybrać nowego lidera.
PAP zaprasza na seminarium „Wybory do Parlamentu Europejskiego”
Polska Agencja Prasowa zaprasza dziennikarzy i nauczycieli na seminarium „Wybory do Parlamentu Europejskiego”. W programie m.in. wystąpienie prof. Jarosława Flisa, który opowie o ciekawostkach i pułapkach dotyczących tegorocznych eurowyborów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat