Advertisement

Artykuły do tagu: spotkanie

Przegląd stołów wielkanocnych w Krzewinach
Jeśli ktoś szukał kulinarnych i dekoracyjnych inspiracji przed tegorocznymi świętami wielkanocnymi, nie mógł lepiej trafić. Podczas pierwszego Gminnego Przeglądu Stołów Wielkanocnych, który zorganizowano w niedzielę, 26 marca 2023 r. w Krzewinach w gminie Sulejów. Pięknie przystrojone stoły wprost uginały się od świątecznych rarytasów, przygotowanych przez niezawodne panie z naszych kół gospodyń wiejskich.
16.03.2023 07:21
Z myślą o seniorach
"Łódzkie przyjazne seniorom" - w środę rozpoczął się nowy cykl spotkań dla seniorów organizowany przez Urząd Marszałkowski w Łodzi. Pierwsze takie spotkanie odbyło się w Centrum Rozwoju Edukacji w Piotrkowie. W najbliższym czasie podobne warsztaty odbędą się w kolejnych miastach województwa.
Policjanci
Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Wolborzu realizując działania w ramach programu "Kręci mnie bezpieczeństwo", przeprowadzili zajęcia z dziećmi, spędzającymi czas wolny w świetlicy multimedialnej w Goleszach Dużych.
Wyjątkowy gość z wizytą u Patryka
Do niezwykłego spotkania doszło w poniedziałek w Barcelonie. Z przechodzącym terapię w tamtejszej klinice Patrykiem Wysmykiem spotkał się Robert Lewandowski, idol dzieci i nastolatków na całym świecie i najlepszy polski piłkarz.
Samorządowcy na opłatku u starosty [ZDJĘCIA]
Samorządowcy, politycy, kombatanci i działacze społeczni spotkali się w środę na wspólnym spotkaniu opłatkowym, które zorganizował starosta Piotr Wojtysiak.
Spotkanie wigilijne w Moszczenicy [ZDJĘCIA]
Wspólna modlitwa, kolędowanie, składanie życzeń, ale i drobne upominki - tak wyglądało wigilijne spotkanie mieszkańców gminy Moszczenica. W bożonarodzeniowej atmosferze mieszkańcy spotkali się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.
Podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie wspólnie zasiądą przy wigilijnym stole
Świąteczne spotkanie odbędzie się 23 grudnia o godz. 11.30, w Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wojska Polskiego. Posiłek zostanie przygotowany dla około 300 osób.
Opłatkowe spotkanie seniorów w Gorzkowicach
Nastrój świąteczny jest już coraz bardziej wyczuwalny. W różnych stowarzyszeniach organizowane są spotkania opłatkowe i wigilie. W niedziele taka swoista wigilia została zorganizowana w gorzkowickim Klubie Seniora.
Jarmark Bożonarodzeniowy i kolędowanie z Arką Noego
Tradycyjnie, tydzień przed świętami Bożego Narodzenia, odbyło się w niedziele przedświąteczne spotkanie z mieszkańcami Piotrkowa. W Rynku Trybunalskim pojawiły się stoiska, na których można było kupić żywność oraz świąteczne ozdoby. Nie zabrakło także akcentów muzycznych. Dla piotrkowian zagrał zespół Arka Noego oraz Miejska Orkiestra Dęta.
Wigilia dla samotnych znów odbędzie się w Piotrkowie
Coraz bliżej do świąt Bożego Narodzenia. Nie każdy będzie mógł spędzić je jednak w rodzinnym gronie. Wigilia, to dla wielu osób trudny czas, a stowarzyszenie Pałacyk chce to zmienić, wypełniając czyjąś samotność dobrym słowem, obecnością i życzeniami.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat