Advertisement

Artykuły do tagu: Bełchatów

Świadkowie pomogli w zatrzymaniu pijanego kierowcy
Do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na 3 lata oraz poważne konsekwencje finansowe grożą 37-latkowi z powiatu bełchatowskiego, który wsiadł za kierownicę pijany. Jego niebezpieczne zachowanie na drodze dostrzegli rowerzyści, którzy zareagowali na zagrożenie, jakie stwarzał na drodze.
Zatrzymani za amfetaminę i tabletki
Kryminalni z Bełchatowa zatrzymali trzy osoby, związane z tzw. narkobiznesem. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i kilkadziesiąt tabletek, których posiadanie jest prawnie zabronione. Zarzuty usłyszeli 44-letni mężczyzna oraz kobiety w wieku 28 i 37 lat.
Zgarnęli podróbki i papierosy bez akcyzy
315 sztuk podrobionej odzieży, galanterii i perfum oraz 540 paczek papierosów bez polskiej akcyzy przejęła łódzka Krajowa Administracja Skarbowa. Nielegalne towary zostały zarekwirowane podczas kontroli na targowiskach w Radomsku i Bełchatowie.
Niebezpieczna prędkość przyczyną wypadku
Niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze było przyczyną wypadku drogowego z udziałem trzech osobówek w Dobrzelowie pod Bełchatowem. Ranne zostały trzy osoby.
Śmiertelny wypadek na DK74
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Dzbanki w gminie Szczerców. W wyniku tego zdarzenia na miejscu zginął 33-letni kierowca seata.
Pijany z potrójnym zakazem rozbił samochód na drzewie
Do 5 lat więzienia grozi 32-letniemu bełchatowianinowi, który kierował audi w stanie nietrzeźwości. Miał również zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Nieodpowiedzialną jazdę skończył uderzając w drzewo.
Ukradł szczoteczki do zębów i perfumy
Policjanci zatrzymali 28-letniego sprawcę kradzieży. Mężczyzna ukradł szczoteczki do zębów oraz perfumy o łącznej wartości blisko 800 złotych. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.
Laboratorium narkotykowe w regionie zlikwidowane
Centralne Biuro Śledcze Policji zlikwidowało laboratorium narkotykowe, które znajdowało się w powiecie bełchatowskim. W sprawie zatrzymano do tej pory trzy osoby.
05.07.2022 08:22
Bąkiewicz znów w Skrze
Michał Bąkiewicz wraca do Skry Bełchatów. Urodzony w Piotrkowie były reprezentant Polski będzie w klubie pełnił rolę asystenta trenera. Bąkiewicz jeszcze jako zawodnik zdobył ze Skrą m.in. cztery mistrzostwa Polski.
Proponował policjantom prawie 5 tysięcy. Był pijany
Policjanci z bełchatowskiej grupy SPEED zatrzymali kierowcę opla, który przekroczył dopuszczalną prędkość. 35-latek był nietrzeźwy, a aby uniknąć konsekwencji próbował wręczyć policjantom 4 900 złotych. Teraz mężczyzna stanie przed sądem.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat