Reklama

Artykuły do tagu: Tomaszów

Malują pasy. Uwaga na utrudnienia!
Trwają prace związane z odnowieniem oznakowania poziomego na drogach krajowych nr 12, 48 i 74 w rejonie Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego i Opoczna. W pierwszym etapie ekipy malarzy będą pracowały na DK12 między Sulejowem i granicą woj. Mazowieckiego, czyli na odcinku blisko 38 km. Równolegle prowadzone będą prace na 34-kilometrowym odcinku DK48 między Tomaszowem Mazowieckim i granicą woj. Mazowieckiego.
Grzybki i konopie źródłem kłopotów
Tomaszowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który posiadał ponad 190 gramów środków psychoaktywnych i 7 sztuk konopi innych niż włókniste. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Pobili i okradli 21-latka
Dwóch braci trafiło do policyjnego aresztu za pobicie 21-letniego tomaszowianina. Do napaści doszło w centrum Tomaszowa, a agresorom grozi nawet do 12 lat więzienia.
Wodne patrole gotowe do działania
Z początkiem maja funkcjonariusze rozpoczynają służby na terenach wodnych. W tym roku policja wodna będzie funkcjonowała w powiecie tomaszowskim, piotrkowskim i poddębickim. Policjanci będą wspierani przez kolegów z sąsiednich komend.
Młodzi ludzie pobili i okradli 27-latka
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 18 do 20 lat, którzy napadli na 27-latka. Dwóch z nich odpowie za pobicie, zaś dwóch kolejnych również za rozbój.
Ponad 650 gramów i domowa uprawa
Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, który posiadał pod dwoma różnymi adresami ponad 650 gramów narkotyku. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty i wkrótce stanie przed sądem.
Policjanci odnaleźli 5-letnią dziewczynkę
27 marca 2022 roku około 13:40, do dyżurnego tomaszowskiej policji wpłynęło zawiadomienie od roztrzęsionych rodziców, którzy zgłosili zaginięcie swojej 5-letniej córki. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy ustalili rysopis dziecka i przebieg zdarzenia, a finalnie wraz z sąsiadem dziewczynki odnaleźli ją.
Okradł szefa, sprzęt zastawił w lombardzie
Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 33-letniemu tomaszowianinowi, którego policjanci zatrzymali za kradzież wiertarko-wkrętarki. Mężczyzna sprzęt skradziony pracodawcy zastawił w lombardzie za niewielką część jego wartości. Tomaszowscy kryminalni odzyskali już skradzione narzędzie, które powróci do prawowitego właściciela.
Miała wróżyć, a ukradła pieniądze
Miała być wróżba, a była kradzież. Pod pretekstem powróżenia z ręki w Tomaszowie okradziono kobietę, która niosła do banku pieniądze.
Tomaszowska Kawaleria Powietrzna zaprasza w swoje szeregi
Pasjonujesz się wojskiem i chcesz służyć ojczyźnie? Zostań żołnierzem 25 Brygady Kawalerii Powietrznej - zachęcają wojskowi. Kwalifikację zaplanowano na 31 marca.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat