Artykuły do tagu: Mikołaj

Tu zobaczycie prawdziwego świętego Mikołaja
Święta Bożego Narodzenia niezmiennie kojarzą się ze Świętych Mikołajem, który oczywiście przynosi dzieciom prezenty. Jest jednak jedno miejsce w Piotrkowie, gdzie możemy zobaczyć wizerunek tego jedynego - prawdziwego świętego Mikołaja.
Żywa szopka, mikołaj i wiele więcej. Zapraszamy na Powiatowy Jarmark Świąteczny
Pierwsza impreza plenerowa przy Powiatowym Centrum Przesiadkowym. Już w środę zaplanowano w tym miejscu Powiatowy Jarmark Świąteczny.
Biegali w mikołajkowym klimacie
Ponad siedemdziesięciu młodych fanów biegania stanęło na starcie II Polanikowego Biegu Mikołajkowego z OSiRem. Była nutka rywalizacji, ale przede wszystkim chodziło o dobrą zabawę i promowanie aktywnego stylu życia.
Młodzi biegacze na start. Czeka nas mikołajkowa rywalizacja
Przed nami II Polanikowy Bieg Mikołajkowy z OSiR-em. Klub Sportowy Polanik wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piotrkowie zapraszają dzieci i młodzież do lat 14 do udziału w sportowej rywalizacji na stadionie "Concordia".
Mikołaj przyleciał w tym roku... śmigłowcem!
Jarmark Bożonarodzeniowy w Sulejowie przyniósł wiele pozytywnych emocji. Oprócz kilkudziesięciu kramów ze świątecznymi wyrobami rękodzielniczymi, były też atrakcje dla dzieci, morsowanie, możliwość poznania pracy strażaka czy spotkanie ze świętym mikołajem. Ten ostatni miał zresztą wejście z ogromnym przytupem. Na sulejowskie Podklasztorze przyleciał bowiem śmigłowcem.
Młodzi szachiści stoczą rywalizację w Mikołajkowym Turnieju Szachowym
Już w sobotę (09.12) młodzi adepci gry w szachy wezmą udział w Mikołajkowym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Moszczenica. Będzie to już 3. edycja tych zawodów, co pokazuje, że gra w szachy wśród młodych zyskuje na popularności.
Wyjątkowi goście przyjechali do Wolborza
Mikołajki to czas, kiedy każdy z nas liczy na jakiś drobny upominek. Z tej okazji do Urzędu Miasta w Wolborzu, a także do tamtejszych szkół przybyli święci mikołajowie. Duże wrażenie mógł zrobić na obserwujących tę sytuację ich nietypowy renifer
II Polanikowy Bieg Mikołajkowy z OSIR
Klub Sportowy Polanik wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piotrkowie, zapraszają dzieci i młodzież do lat 14 na Bieg Mikołajkowy!!!
Do Rozprzy przyjedzie święty mikołaj
Już w piątek w Rozprzy będzie okazja spotkać świętego mikołaja. Święty wraz ze swoimi reniferami pojawi się na bożonarodzeniowym jarmarku, który zaplanowano już w piątek.
Nowy laparoskop dla piotrkowskiego szpitala
Oddział Położniczo-Ginekologiczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim wzbogaci się o nowy laparoskop.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat