Artykuły do tagu: SSW

Reumatologia już otwarta
Po krótkiej przerwie Oddział Reumatologiczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie wznowił swoją działalność leczniczą. Ograniczenie funkcjonowania tego oddziału spowodowane było m.in. awarią techniczną.
Reumatologia zamknięta? Szpital wyjaśnia
Oddział reumatologiczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim zamknięty? Takie informacje przekazała na antenie radia Strefa FM jedna ze słuchaczek magazynu Magiel. Pracownicy szpitala odnieśli się w korespondencji z nami do tego głosu.
Minął dokładnie rok od kiedy Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim przejął realizację świadczeń medycznych, z których prowadzenia zrezygnował powiat piotrkowski, w celu ich zabezpieczenia zdrowotnego dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatów ościennych. Z tej okazji w czwartek przed budynkiem szpitala zorganizowano konferencję prasową.
Taka wizyta nie zdarza się co dzień. Skrzydlaty gość odwiedził szpital
Nietypowy gość zawitał ostatnio do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim. Przybył tam... na własnych skrzydłach.
Rozmiar ma znaczenie? Pacjenci mogą się o tym przekonać
Teraz ma być dużo bardziej komfortowo i przestronnie. Nowa winda działa już w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Zmieści się w niej kilkanaście osób, a co najważniejsze, także największe łóżka, z których korzystają pacjenci placówki.
Oliwia była pierwsza! Tuż po niej Kacper i Julian
Aż troje dzieci przyszło na świat 1 stycznia 2024 roku w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Pierwsza, Oliwia, urodziła się minutę po północy. Kilka minut po 1.00 urodził się Kacper, a o 17:15 Julian. Wszystkie dzieci są zdrowe i znajdują się już w opiekuńczych rękach rodziców.
Nowy sprzęt dla bezpieczeństwa pacjentów
Nowy sprzęt do laparoskopii jest już w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Urządzenie ma usprawnić pracę medyków, a także sprawić, że zabiegi będą bezpieczniejsze.
31.10.2023 08:17
Kolejny etap zakończony
Dobiegły końca prace związane z termomodernizacją poradni specjalistycznych Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim. To pierwszy z czterech budynków ukończony w ramach tego zadania.
15.10.2023 09:47
Rodzić można bez bólu
U nas urodzisz bez bólu - z taką akcją informacyjną do przyszłych mam wychodzi piotrkowski Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika. Jej celem jest zachęcenie do skorzystania ze znieczulenia, które pozwala przetrwać bardzo silne bóle porodowe.
Setki tysięcy złotych dla szpitala
Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie z kolejnym dofinansowaniem. Tym razem chodzi o niemal 400 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na dodatkowe prace związane z termomodernizacją.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat