Advertisement

Artykuły do tagu: Park

29.11.2023 10:43
Wraca miejskie lodowisko
Dobra informacja dla fanów jazdy na łyżwach. Już w piątek startuje kolejny sezon na miejskim lodowisku. Obiekt zostanie otwarty o godz. 16:00.
Rozpoczęto budowę kompleksu sportowego we Włodzimierzowie
W miejscu, w którym ma powstać kompleks sportowy we Włodzimierzowie, najpierw budowany jest parking. Obiekt znajdzie się naprzeciwko Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Przyrody. Prace mają zostać zakończone jeszcze w przyszłym tygodniu.
Chcą częściowo darmowego parkowania na terenie miasta
We wtorkowe popołudnie (14.11) grupa Referendum Piotrków Trybunalski 2023 zorganizowała konferencję, podczas której poinformowała o swojej nowej inicjatywie. Jej przedstawiciele chcą wprowadzenia 60 minut bezpłatnego parkowania na terenie Piotrkowa.
Kolejne zderzenie koło Lidla
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek po godzinie 10.00 na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.
W Piotrkowie ma powstać tężnia
W Urzędzie Miasta w Piotrkowie Trybunalskim trwa procedura przetargowa na budowę tężni solankowej na skwerze ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Oferty można składać do 7 listopada.
O wyjątkowym pomniku, którego już nie ma...
Okolice popularnych "Żaglówek" i park św. Jana Pawła II wszyscy piotrkowianie kojarzą właśnie z pomnikiem polskiego papieża. Warto jednak sobie uzmysłowić, że nieopodal tego miejsca przez lata stał zupełnie inny pomnik. I był to obiekt wyjątkowy. Dlaczego? Przeczytajcie!
Radni zdecydowali. Kolejny parking w Strefie Płatnego Parkowania
Piętnastoma głosami za i ośmioma przeciw piotrkowscy radni zdecydowali o poszerzeniu Strefy Płatnego Parkowania o Aleje Armii Krajowej na odcinku od Słowackiego do Szkolnej.
Powiększą strefę płatnego parkowania w Piotrkowie?
Wszystko wskazuje na to, że strefa płatnego parkowania w Piotrowie zostanie powiększona o kolejną ulicę. Decyzję w tej sprawie radni mają podjąć podczas środowej sesji Rady Miasta.
Nowa inwestycja przy Merkurym
Kolejny street workout na terenie Piotrkowa. Park do ćwiczeń na drążkach na świeżym powietrzu dla dzieci oraz dorosłych powstał na skwerze przy DH "Merkury".
Osiedle
Mini-deptak oraz dwa zieleńce z ławkami parkowymi powstają na osiedlu "Południe" w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat