Artykuły do tagu: Szpital

Szpitalna Akcja Krwiodawstwa już 23 kwietnia
Po raz kolejny krwiodawcy będą mogli podzielić się bezcennym lekiem w szpitalnej akcji zbiórki krwi. W ubiegłym roku udało się zebrać ponad 22 litry, czy w tym roku będzie więcej chętnych?
Prokuratura bada okoliczności wypadku. Mężczyzna zmarł w szpitalu
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 29 marca na ulicy Słowackiego. Kierujący autobusem komunikacji miejskiej potrącił przechodzącego na pasach pieszego. Mężczyzna tego samego dnia zmarł w szpitalu. Kierowca nie usłyszał jeszcze zarzutów.
Reumatologia już otwarta
Po krótkiej przerwie Oddział Reumatologiczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie wznowił swoją działalność leczniczą. Ograniczenie funkcjonowania tego oddziału spowodowane było m.in. awarią techniczną.
15-latka pod wpływem narkotyków i alkoholu w szpitalu. 22-latek usłyszał zarzuty
Opoczyńscy policjanci zatrzymali 22-latka, który usłyszał zarzuty udzielania narkotyków małoletnim oraz ich rozpijania. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.
Pijana lekarka na dyżurze. Interweniowała policja
Pijana lekarka pełniła dyżur w ramach Nocnej Pomocy Lekarskiej przy Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi piotrkowska prokuratura.
Reumatologia zamknięta? Szpital wyjaśnia
Oddział reumatologiczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim zamknięty? Takie informacje przekazała na antenie radia Strefa FM jedna ze słuchaczek magazynu Magiel. Pracownicy szpitala odnieśli się w korespondencji z nami do tego głosu.
Minął dokładnie rok od kiedy Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim przejął realizację świadczeń medycznych, z których prowadzenia zrezygnował powiat piotrkowski, w celu ich zabezpieczenia zdrowotnego dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatów ościennych. Z tej okazji w czwartek przed budynkiem szpitala zorganizowano konferencję prasową.
Szpital w Bełchatowie z kompleksową opieką nad pacjentami z chorobami serca
Oddział kardiologiczny Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie rozszerzył swoją działalność. Od kilku miesięcy funkcjonują tu nowocześnie wyposażone pracownie hemodynamiki i elektrofizjologii, a nad sercami pacjentów czuwają najlepsi specjaliści kardiologii interwencyjnej. To oznacza, że mieszkańcy tej części Łódzkiego mają zapewnioną ciągłą i kompleksową opiekę świadczoną w ramach jednej placówki. Nowe pracownie odwiedził Zbigniew Ziemba, wicemarszałek województwa łódzkiego, który rozmawiał też z kadrą o poszerzonej ofercie szpitala.
Taka wizyta nie zdarza się co dzień. Skrzydlaty gość odwiedził szpital
Nietypowy gość zawitał ostatnio do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim. Przybył tam... na własnych skrzydłach.
Wypadek na Zamkowej. Dziecko przewiezione do szpitala
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek rano na ulicy Zamkowej w Piotrkowie. Dziecko podróżujące jednym z pojazdów zostało przewiezione do szpitala.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat