Artykuły do tagu: zdrowie

Jak zrzucić brzuch? Poznaj sprawdzone sposoby!
Ponad połowa polskiego społeczeństwa boryka się z otyłością. Wiele osób ma problem z utratą wagi i odstającym brzuchem. Wielomiesięczne starania nie przynoszą żadnych efektów. Motywacja stopniowo się zatraca, a efektów, jak nie było tak nie ma. Siedzący tryb życia, stres oraz złe nawyki żywieniowe skutkują odkładaniem się tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha. Nie wszystko jednak stracone! Co można zrobić, aby zrzucić brzuch i zbudować atrakcyjne mięśnie brzucha?
Rozświetlające maseczki do twarzy – zalety
Regularnie stosowane maseczki do twarzy są w stanie przynieść zaskakujące rezultaty. Jednak okazuje się, że czasami nawet jednak aplikacja udowadnia, jak silne działanie mają zawarte w tych produktach składniki aktywne. Za przykład weźmy rozświetlające maseczki do twarzy, które stanowią prawdziwy must have przed większym wyjściem. Jakie zalety niesie za sobą stosowanie tych produktów?
Wybieramy rower stacjonarny — na co zwrócić uwagę?
Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna, aby utrzymać właściwą kondycję psychofizyczną. Trening na świeżym powietrzu nie zawsze jest jednak możliwy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się rower stacjonarny, dzięki któremu będziemy mogli ćwiczyć w domu. Na co zwrócić uwagę podczas jego wyboru? Podpowiadamy.
Od wtorku osoby pełnoletnie mogą bezpłatnie zaszczepić się przeciw grypie
Zgodnie z nowymi przepisami od wtorku osoby pełnoletnie mogą bezpłatnie zaszczepić się przeciw grypie w istniejących punktach szczepień, których jest w kraju ok. 3 tys.
Nowy sprzęt dla szpitala wojewódzkiego
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim zyska nowy specjalistyczny sprzęt medyczny. Chodzi o aparat do badań urodynamicznych.
Wojewoda łódzki: sytuacja epidemiczna w regionie jest poważna, ale nie kryzysowa
Sytuacja epidemiczna w regionie jest poważna, ale nie kryzysowa - powiedział wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński. W Łódzkiem na ponad 1,7 tys. łóżek covidowych wolnych pozostaje ponad 660. Rośnie liczba innych zakażeń wirusowych, dlatego przybędzie też miejsc internistycznych.
Niedzielski: osiągnęliśmy porozumienie, nakłady na system i wynagrodzenia wzrosną
Osiągnęliśmy porozumienie, które oznacza zwiększenie nakładów na system opieki zdrowotnej i wynagrodzenia – poinformował po piątkowym posiedzeniu Trójstronnego Zespołu ds. Ochrony Zdrowia minister zdrowia Adam Niedzielski. Jeszcze w listopadzie kolejne spotkanie tego gremium.
Dbaj o zdrowie z funduszami europejskimi
Jesteś osobą aktywną zawodowo i chcesz przyjrzeć się swojemu zdrowiu? Dzięki Funduszom Europejskim możesz zrobić to całkowicie bezpłatnie! Unijne pieniądze pomogły bowiem w utworzeniu w województwie łódzkim szeregu programów profilaktycznych. Jakie to programy? Odpowiedź znajdziesz dzięki lekturze artykułu. A na samym końcu oczekuje na Ciebie… zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie!
Mleko - pić czy nie pić?
Picie mleka nadal wywołuje bardzo duże kontrowersje. Niektórzy twierdzą, że mleko krowie jest niezdrowe i należy go unikać, a najlepiej w ogóle zrezygnować z produktów zawierających laktozę. Są jednak także i tacy, którzy podkreślają, że bez picia mleka trudno wyobrazić sobie prawidłowy rozwój organizmu człowieka. Jak jest naprawdę?
Łódzkie na plus: podsumowanie tygodnia w skrócie
Od dwóch lat walczą z pandemią i robią wszystko, żeby minimalizować jej skutki. Dbają o nasze zdrowie narażając swoje. Prawie 200 osób zostało nagrodzonych za zasługi w czasie walki z pandemią medalami Prezydenta RP.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat