Advertisement

Artykuły do tagu: zdrowie

Bezbolesne usuwanie znamion – czy jest możliwe? I jak przebiega?
Jako znamiona określa się różnego rodzaju zaburzenia widoczne na skórze, które powstają w wyniku niedoborów lub nadmiarów jej składników, a także nieprawidłowości w obrębie naczyń krwionośnych. Pieprzyki, brodawki, mocno ograniczone przebarwienia i odbarwienia skóry, czy też innego rodzaju narośle są sporym problemem estetycznym, ale też zdrowotnym. Usuwanie znamion pozwala na poprawę wyglądu i zmniejsza ryzyko ewentualnych mutacji komórkowych. Poznaj skuteczne sposoby, które pozwalają w sposób komfortowy pozbyć się znamion!
Czy tabletki na trądzik są skuteczne?
Wbrew powszechnej opinii zmiany trądzikowe występują nie tylko u nastolatków ale również u osób dorosłych po 30 roku życia. Według najnowszych szacunków nawet 50% osób dorosłych mogło na którymś etapie zmagać się z trądzikiem.
Dzieci uwielbiają przekąski i napoje. Naucz je właściwych wyborów
Każde dziecko lubi podjadać, ale jeśli miałoby samo dokonywać wyborów, najczęściej skończyłoby się na paczce czipsów lub batoniki. Wybierając przekąski dla dzieci, możesz dokonywać zdrowszych wyborów, sprawdzając ich wartości odżywcze na etykietach.
Co roku, w dniu 26 listopada, obchodzony jest Dzień Niedoboru Żelaza
Niedobór żelaza i niedokrwistość z niedoboru żelaza mogą dotyczyć każdego. To powszechne schorzenia występujące na całym świecie i dotykające zarówno mężczyzn, jak i kobiety, osoby młode, jak i starsze [1]. Niedobór żelaza jest najbardziej rozpowszechniony wśród kobiet w okresie przedmenopauzalnym, wśród kobiet w ciąży oraz dzieci w wieku poniżej 5 lat [2]. W Europie niedobór żelaza dotyka do 33% kobiet w okresie przedmenopauzalnym, do 77% kobiet w ciąży oraz do 48% dzieci [2].
Dzień Pacjenta neurologicznego w Ujeździe
Czy wśród Państwa rodziny lub znajomych są osoby, które zmagają się ze skutkami udaru mózgu? Jeśli tak to...
07.11.2022 10:51
Kolonoskopia Poznań
Kolonoskopia jest ważnym profilaktycznym badaniem. Przeprowadzanie go zalecane jest przy podejrzeniu raka jelita grubego lub występowaniu niepokojących objawów.
Dlaczego apteka internetowa? Tanie leki dla wszystkich
Apteka internetowa to świetna propozycja dla osób, które kochają zakupy online. Apteczna strona internetowa prezentuje bardzo korzystne ceny na leki, suplementy diety, sprzęt medyczny na użytek domowy, kosmetyki i olejki eteryczne, a także produkty dla dzieci (na przykład mleko modyfikowane). W aptece online można realizować zamówienia na leki przepisywane na receptę. Produkty można odebrać osobiście lub mogą być one dostarczone na wskazany adres przez firmę kurierską. Sprawdź, dlaczego tania apteka internetowa jest warta Twojej uwagi!
Jak stać się posiadaczem hollywoodzkiego uśmiechu?
Piękne i proste zęby są obiektem pożądania zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Przy odpowiedniej motywacji oraz podjęciu decyzji o wykonaniu odpowiednich zabiegów możesz uzyskać naprawdę rewelacyjne rezultaty! O czym konkretnie mowa? Na czym powinieneś się skupić w pierwszej kolejności? O tym poniżej!

Marzą Ci się proste zęby? Opracuj swój plan leczenia w gabinecie stomatologicznym

Zabieg wybielania zębów przyda się szczególnie po zdjęciu aparatu ortodontycznego

Wybielanie zębów to Twój bilet do pięknego uśmiechu!
Na sportowo dla Patryka. Piotrkowianie wspierają nastolatka w powrocie do zdrowia
Piotrkowianin Patryk Wysmyk zmaga się z ciężką chorobą jaką jest neuroblastoma. W najbliższy poniedziałek nastoletni piotrkowianin będzie mieć operację w Barcelonie. Tymczasem piotrkowska policja oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizowali dla niego charytatywny piknik, który w niedzielę przyciągnął tłumy na stadion miejski Concordia przy ul. Żwirki w Piotrkowie.
Psychiatra dziecięcy - gdzie znajdę profesjonalnego lekarza?
Lekarz psychiatra dzieci rozpoznaje zaburzenia psychiczne występujące u dzieci i młodzieży oraz ustala tok leczenia. Ze względu na młody wiek pacjenta konsultacja psychiatryczna powinna być przeprowadzona przez wysoko wykwalifikowane osoby.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat