Artykuły do tagu: sprzęt

Rodzice przekazali sprzęt sportowy na rzecz szkoły
Szkoła Podstawowa w Gorzkowicach wzbogaciła się o nowy sprzęt sportowy. Taki prezent postanowili podarować rodzice uczniom uczęszczającym do tej placówki.
Wiercenie otworów w betonie - jak to zrobić i za pomocą jakiego sprzętu?
Wiertarki udarowe, czy też młoty, to urządzenia, które przez wiele lat jako pierwsze kojarzyły się z wierceniem w betonie. Mimo to od kilku lat możemy obserwować zmiany na tym polu. Wspomniane urządzenia ustępują innym, które są stosowane w ramach techniki diamentowej. Umożliwia ona szybsze, łatwiejsze, a zarazem precyzyjniejsze wiercenie w betonie. Przekonaj się, jak to możliwe!
Premiera serii R - nowe odkurzacze bezprzewodowe marki Dreame
Duża wydajność, długi czas pracy i przydatne akcesoria w zestawie - to tylko niektóre zalety odkurzaczy bezprzewodowych marki Dreame. Dziś ekspert Dreame Polska Wojciech przedstawia nową serię tych urządzeń - serię R. Obejmuje ona takie modele jak R20, R10 Pro oraz R10. Co je wyróżnia i dla kogo będą odpowiednim wyborem?
Druhowie otrzymają dofinansowania na sprzęt
Kilkadziesiąt jednostek OSP z naszego regionu otrzyma pieniądze na doposażenie swoich strażnic. Umowy w tej sprawie zostały podpisane w środę (24.05.2023) w komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim. Dodatkowy sprzęt dzięki dofinansowaniom będą mogli zakupić także druhowie z powiatu piotrkowskiego.
Ośrodek zdrowia w Grabicy z nowym ultrasonografem
Nowoczesny ultrasonograf trafił do niepublicznego ośrodka zdrowia w Grabicy. Sprzęt został ufundowany z budżetu gminy.
Jaki telewizor kupić? Porady i wskazówki w wyborze telewizora
Sprzęt RTV kupuje się zwykle na lata. Dlatego też zakup telewizora powinien być dobrze przemyślany i poprzedzony obszernym rozeznaniem. Obecnie na rynku wybór telewizorów jest bowiem ogromny, co z jednej strony pozwala dobrać sprzęt bezpośrednio do preferencji, ale i często utrudnia podjęcie ostatecznej decyzji. Sprawdźmy więc, na co zwrócić uwagę przy kupnie nowego telewizora.
14.11.2022 11:16
Testowali nowy sprzęt
Druhowie z OSP Przygłów testowali w niedzielę (13.11.2022) na placu przed strażnicą sprzęt pozyskany dzięki dotacji z funduszy wojewódzkich. Przysłuży się on strażakom w ich codziennej pracy, m.in. na łąkach, czy w lasach.
Sprzęt tego producenta znajdziesz w najlepszych siłowniach w kraju
Aktywność fizyczna jest integralną częścią dbania o swoje ciało i umysł. W dzisiejszych czasach korzystanie z siłowni cieszy się coraz większą popularnością. Wiele osób woli trenować z użyciem profesjonalnego sprzętu, zamiast wykonywać proste ćwiczenia w domu. Wzrost popularności siłowni przełożył się na powstawanie coraz bardziej nowoczesnych rozwiązań, takich jak ekologiczny sprzęt do ćwiczeń od SportsArt Fitness.
Nowoczesny sprzęt dla OSP Parzniewice
Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Parzniewicach trafił długo wyczekiwany sprzęt ratujący życie. To zestaw urządzeń hydraulicznych wykorzystywanych najczęściej podczas wypadków. Urządzenia o wartości niemal 100 tys. zł zostały kupione ze środków gminy Wola Krzysztoporska.
Czy warto inwestować w akumulatorowy sprzęt ogrodowy?
Pielęgnacja ogrodu najczęściej nie wymaga użycia mocno skomplikowanych urządzeń. Przeważnie wystarczy posiadać w schowku zwykłą kosiarkę, kilka sekatorów w różnych rozmiarach, niewielką podkaszarkę i oczywiście zestaw podstawowych narzędzi do pracy w ziemi. Obecnie oprócz popularnych urządzeń przewodowych i spalinowych, coraz większą popularnością cieszą się urządzenia akumulatorowe. Mają szereg zalet i doskonale wpisują się w potrzeby posiadaczy niewielkich ogrodów. Kiedy warto zainwestować w akumulatorowy sprzęt ogrodowy i jakie są jego wady? Na te i inne pytania, odpowiemy w dzisiejszym poradniku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat