Advertisement

Artykuły do tagu: zakup

Jesienne klimaty – kolory, zbiory i przetwory
Jesień to wyjątkowa pora roku, pełna barw, porannych wypraw na grzyby, prac w ogrodzie, łapania ostatnich ciepłych promieni słońca i robienia wszelkiego rodzaju przetworów na zimowe miesiące. Warto wykorzystać ten czas tak, aby zostały z niego jak najlepsze wspomnienia i coś co będzie jeszcze długo cieszyć całą rodzinę. W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim można znaleźć mnóstwo inspiracji dekoracyjnych oraz produktów niezbędnych przy tworzeniu własnych wyrobów z warzyw i owoców.
Niecodzienne zdarzenie na placu Balcerka. Jedna osoba poszkodowana
W piątek rano klienci miejscowych straganów byli świadkami niecodziennego zdarzenia. Dostawcze renault wypadło z parkingu.
Zgarnij nagrody na powrót do szkoły w Focus Mall w Piotrkowie
To już koniec wakacji. Za kilka dni rozpoczyna się nowy rok szkolny. Trwa gorący okres przygotowań i zakupów. Z tej okazji 1 i 2 września w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim będzie można wziąć udział w specjalnej grze zręcznościowej. Każdy kto podejmie się pokonania trasy zdalnie sterowanym modelem samochodu ma szansę wygrać nagrody będące przydatnymi elementami wyposażenia dla każdego ucznia.
Pierwszy dzień Rol - Szansy. Mnóstwo wystawców. Tłumy odwiedzających
To już 31. wystawa Rol – Szansa w Piotrkowie. Pogoda piękna, mnóstwo wystawców, tłumy odwiedzających.
Echo zniknęło. Co w zamian?
Napisy na szyldach centrum handlowego zlokalizowanym przy Alejach Sikorskiego zniknęły. Na ich miejscu pojawiły się nowe. Czy to coś zmienia?
31.05.2023 13:24
N-Park już otwarty!
Największy w Piotrkowie Trybunalskim kompleks handlowy jest już oficjalnie otwarty. Od rana na zakupy do N-Parku przy ulicy Sulejowskiej przybywają tłumnie mieszkańcy miasta i regionu. Nasz reporter rozmawiał z niektórymi z nich. Dość zgodnie podkreślali, że takie miejsce w tym rejonie Piotrkowa jest potrzebne. Przy okazji odwiedzania obiektu, który powstał z inicjatywy firmy Napollo, korzystają z promocji, które zaoferowali najemcy centrum.
N–park czeka na otwarcie
Już na najbliższą środę (31.05.2023) zaplanowano otwarcie N-parku, jednego z największych obiektów handlowych w Piotrkowie. Zajrzeliśmy na jego teren, by przyjrzeć się ostatnim pracom porządkowym.
Piotrkowianie skorzystali z niedzieli handlowej
Długi majowy weekend można spędzić na różne sposoby. Wielu piotrkowian zdecydowało się zrobić zakupy, wykorzystując jedną z nielicznych niedziel handlowych w tym roku.
Majówkowe rabaty w Bricomarche
Sklep Bricomarche zaprasza na "majówkowe" promocje i rabaty.
11.03.2023 13:59
N-Park na finiszu
Już na przełomie maja i czerwca tego roku ruszy nowy obiekt handlowy w Piotrkowe. Trwają jedne z ostatnich prac budowlanych, a lada moment ruszą prace wykończeniowe. Zaglądnęliśmy na teren N-Parku, by nieco podglądnąć obecne działania inwestorów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat