Artykuły do tagu: AP

Szybkie naprawy maszyn rolniczych - jakie części warto mieć zawsze pod ręką?
Maszyny rolnicze to nieodłączny element każdego gospodarstwa. Ich awarie mogą znacznie opóźnić prace polowe i spowodować straty finansowe dlatego tak ważne jest, aby być przygotowanym na ewentualne usterki i mieć zawsze pod ręką niezbędne części zamienne.
Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do 6. edycji Nagrody PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego
Wystartowała szósta edycja Nagrody PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego - wyjątkowego przedsięwzięcia, którego celem jest wyróżnienie najbardziej rzetelnych, obiektywnych i poprawnych warsztatowo publikacji. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 września, a zwycięzców poznamy na uroczystej gali zaplanowanej na początek grudnia.
Pap 
Jak zarządzać opiniami w sieci i dlaczego są one takie ważne dla biznesu?
Dlaczego opinie klientów w biznesie są kluczowe? W dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie, sukces każdego biznesu w dużym stopniu zależy od jego zdolności słuchania i reagowania na potrzeby klientów. Żaden biznes nie może istnieć w oderwaniu od informacji, co na temat jego produktów czy usług myślą klienci oraz na ile faktycznie służy ich potrzebom. Tym bardziej, że to, czego nie ma Twój biznes, może oferować Twoja konkurencja. Opinie klientów powinny więc odgrywać kluczową rolę w tworzeniu oferty, strategii biznesowych, budowaniu wizerunku marki i przyciąganiu nowych klientów.
Pap 
Wakacyjne turnusy terapeutyczne
Mają kilkanaście lat, a za sobą trudne doświadczenia i stany depresyjne. Zmagają się z ADHD i lękiem przed grupą. Nie poddają się jednak. W „Przystani”, czyli Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Łodzi czują się bezpiecznie i tutaj, podczas wakacyjnych turnusów terapeutycznych, próbują rozwiązać swoje problemy. Biorą udział m.in. w filmoterapii, muzykoterapii, arteterapii i jogoterapii. Można jeszcze zgłosić się na taki turnus. Terapia jest bezpłatna.
ERGO Hestia na pierwszym miejscu „Rankingu ESG. Odpowiedzialne Zarządzanie 2024”
Sopocka firma zajęła pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji najnowszej, 18. edycji „Rankingu ESG. Odpowiedzialne Zarządzanie”. ERGO Hestia jest jedynym ubezpieczycielem w całym zestawieniu.
5 idealnych tapet do dziecięcego pokoju
Wybór odpowiedniej tapety do pokoju dziecka to kluczowy element tworzenia przyjaznego, inspirującego i harmonijnego wnętrza. Odpowiednio dobrana tapeta może nie tylko wzbogacić estetykę pokoju, ale także stymulować wyobraźnię i rozwój malucha. Poniżej przedstawiamy pięć wyjątkowych tapet dostępnych na stronie Lajka Studio, które idealnie wpasują się w każde dziecięce wnętrze.
Czy wandale posprzątają swoje
Wyremontowany miesiąc temu plac zabaw na ul. Szkolnej w Sulejowie znów padł ofiarą wandali. Tym razem Miejski Zarząd Komunalny stawia 7-dniowe ultimatum.
Znaleźli pociski artyleryjskie
Niewybuchy zauważyli na poboczu drogi w Daleszewicach pracownicy Zakładu Energetycznego. Były to pociski artyleryjskie kalibru 75 mm. Na miejsce zostali wezwani saperzy.
Aplikacja
Właściciele nieruchomości niepodłączonych do sieci kanalizacyjnej, na której znajduje się bezodpływowy zbiornik nieczystości lub przydomowa oczyszczalnia ścieków, będą mogli wygodnie zarządzać nieczystościami ciekłymi za pomocą aplikacji "szambo.online". Już wkrótce otrzymają listownie ulotkę dotyczącą aplikacji oraz SMS z kodem weryfikacyjnym. Dzięki "szambo.online" można m.in. sprawdzić, kiedy należy zaplanować wywóz nieczystości, zamówić wóz asenizacyjny czy wygodnie zapłacić za usługę.
Zalecenia ekspertów: samorządy w walce z kleszczowym zapaleniem mózgu
Rosnąca z roku na rok liczba przypadków kleszczowego zapalenia mózgu (KZM) zmusza do podejmowania intensywnych działań profilaktycznych. Eksperci apelują o zwiększenie świadomości społecznej oraz promowanie szczepień ochronnych, które są jedyną skuteczną metodą zapobiegania tej groźnej chorobie. W okresie wakacji i jesieni kleszcze są szczególnie aktywne, co dodatkowo zwiększa ryzyko zakażenia. Znaczenie mają także działania jednostek samorządu terytorialnego na rzecz edukacji i profilaktyki.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat