Artykuły do tagu: łódzkie

Łódzkie na Plus: Giganci na scenach
Wiosną w Łódzkiem nie zwalniamy tempa. Koncerty, spotkania, warsztaty – mieszkańcy nie mogą narzekać na nudę.
Konkurs fotograficzny
Europe Direct Piotrków Trybunalski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Łódzkie w Unii Europejskiej". Miłośnicy fotografii mają czas do 25 kwietnia, aby uwiecznić jak zmieniło się województwo łódzkie dzięki dofinansowaniom ze środków Unii Europejskiej.
Wniosek o dalsze 800+ warto złożyć jeszcze w kwietniu
Blisko 166,5 tys. wniosków o świadczenie wychowawcze na nowy okres świadczeniowy wpłynęło już do ZUS od rodziców i opiekunów z województwa łódzkiego. W całym kraju niemal 2,7 mln. Kto jeszcze nie złożył wniosku, warto by zrobił to jeszcze w tym miesiącu. Dzięki temu uniknie przerwy w wypłacie świadczenia.
Młodzi piotrkowianie mistrzami województwa
MKS Piotrkowianin II został Mistrzem Łódzkiej Ligi Młodzików. Drużyna składająca się z zawodników z rocznika 2010-2012 zajęła pierwsze miejsce w lidze, odnosząc w sezonie 8 zwycięstw i tylko 2 porażki. Warto dodać, że piotrkowscy szczypiorniści grali w wyższej kategorii wiekowej.
Kto będzie rządził sejmikiem wojewódzkim? Sprawdzamy!
Duże zmiany szykują się także w Sejmiku Województwa Łódzkiego. Kto w naszym okręgu uzyskał mandat? Kto przejmie władze w województwie łódzkim? Jak się okazuje, siły są podzielone.
Łódzkie na Plus: Modne gospodynie w kolorach Łódzkiego
Łódzkie nie tylko stoi modą, ale i inspiruje. Finał „Modnej gospodyni…” – pierwszy konkurs modowy dla kół gospodyń wiejskich, stał na bardzo wysokim poziomie. Młodzież podzieliła się refleksją dlaczego warto jest żyć, a zarząd województwa zapowiedział darmowe przejazdy Łódzką Koleją Aglomeracyjną. Tym żyło Łódzkie.
Łódzkie na Plus: Sport i zdrowie znów idą w parze
Duże pieniądze dla szpitali i przedszkoli, a także wsparcie dla miłośników sportu i turystyki. To ostanie decyzje samorządu województwa łódzkiego.
145 tys. wniosków o 800 plus  w Łódzkiem
145 tys. wniosków o 800 plus na nowy okres świadczeniowy 2024/2025 złożyli już rodzice i opiekunowie dzieci z województwa łódzkiego. Rodzice składają wnioski m.in. za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mZUS czy Platformy Usług Elektronicznych ZUS.
Łódzkie na plus - Moce nadŁódzkie
Strażacy, młodzi sportowcy, a także miłośnicy kultury i… zieleni otrzymali wsparcie od samorządu województwa. Doceniliśmy też tych, którzy mają Moce nadŁódzkie. Rozstrzygnięta została seria konkursów na dofinansowanie ciekawych wydarzeń planowanych w województwie łódzkim i nowych inwestycji.
III Zlot Morsów Województwa Łódzkiego w Piotrkowie [ZDJĘCIA]
W niedzielę (10.03) piotrkowskie kąpielisko Słoneczko ugościło morsów z całego województwa łódzkiego. To wszystko w ramach trzeciej edycji Zlotu Morsów. Tym razem za organizację tego wydarzenia odpowiedzialne były Wierzejskie Morsy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat