Advertisement

Artykuły do tagu: koncert

51 minut temu, 11:27
Koncert
Piotrkowskie muzeum zaprasza w najbliższą sobotę (8.10) na koncert „W naszej chacie” w wykonaniu Kameralnego Chóru INCATO oraz Zespołu Ludowego Ziemi Piotrkowskiej PIOTRKOWIANIE. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.
24 godziny temu, 12:35
Jubileuszowa
Przed nami jubileuszowa, dziesiąta Piotrkowska Jesień Organowa. Cykl koncertów rozpoczyna się w najbliższy piątek.
Sound'n'Grace zaśpiewa w Piotrkowie
Kolejna muzyczna gwiazda zawita do Piotrkowa Trybunalskiego. Tym razem w sali Miejskiego Ośrodka Kultury zaśpiewa chór Sound'n'Grace. Będzie to jedna z atrakcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.
Pierwszy koncert w nowej auli
Już 1 października 2022 r. na scenie w nowej auli multimedialnej, przy ulicy Rynek 1 w Sulejowie, wystąpią członkowie zespołu „Salon Jazzu".
6 Love Polish Jazz Festival
W Tomaszowie Mazowieckim zakończyła się 6 edycja Love Love Polish Jazz Festival. Zanim na scenie Areny Lodowej wystąpiły gwiazdy polskiego i światowego jazzu, odbyły się warsztaty prowadzone przez wybitnych artystów. Przez kilka dni ponad 30 osób rozwijało swoje talenty muzyczne.
Piękny koncert w zabytkowych murach
W niedzielne popołudnie w salach piotrkowskiego Zamku Królewskiego odbył się wyjątkowy koncert fortepianowy w wykonaniu światowej sławy artysty Illi Ovcharenko.
Wybitny pianista zagra w piotrkowskim Muzeum
Światowej sławy artysta już w najbliższą niedzielę wystąpi w piotrkowskim Muzeum. W murach Zamku Królewskiego będzie okazja wysłuchać koncertu Illi Ovcharenko, wybitnego ukraińskiego pianisty.
Baranovski zagrał na 30-lecie Strefy FM [ZDJĘCIA, FILMY]
"Jesteś w domu i "zostań z nami" - takie okrzyki można było usłyszeć podczas sobotniego koncertu zespołu Baranovski w piotrkowskim amfiteatrze. Wojtek Baranowski wrócił w swoje rodzinne strony, aby zagrać koncert z okazji 30-lecia radia Strefa FM.
30.08.2022 10:42
Dożynki z Luką Rosim
Na zabawę dożynkową w najbliższą niedzielę zaprasza gmina Moszczenica. Nie zabraknie muzycznych atrakcji, a gwiazdą wieczoru będzie Luka Rosi.
Dożynki powiatowe już w niedzielę
Już w najbliższą niedzielę odbędą się dożynki powiatowe, podczas których rolnicy z całej ziemi piotrkowskiej będą dziękować za tegoroczne plony. W tym roku wydarzenie odbywa się w Łękach Szlacheckich, a gwiazdą muzyczną imprezy będzie Andre.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat