Artykuły do tagu: koncert

Skolim rozgrzał publiczność. Święto Gminy Grabica za nami [fotorelacja]
Koncert zespołu Szpilki oraz Skolim jako gwiazda wieczoru - to najważniejsze punkty programu tegorocznego Święta Gminy Grabica. Koncerty przyciągnęły liczną publiczność.
Zapraszają na
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza na kolejny Plener Jazzowy. Podobnie jak w roku ubiegłym koncert odbędzie się w zabytkowym parku w Moszczenicy. Zaplanowano go na niedzielę (19.05.2024).
Niezwykły koncert w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej
Niezwykły koncert w Kościele św. Franciszka Ksawerego w Piotrkowie Trybunalskim. Śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska wraz z Walerią Molendą piotrkowianką znaną z V edycji telewizyjnego show The Voice Senior, uraczyły wiernych swoimi pięknymi głosami przy akompaniamencie skrzypiec Bogdana Kierejszy, zagrali koncert ku czci Matki Boskiej, zadedykowany Pani Walerii.
Skolim wystąpi na święcie gminy
Autor takich hitów jak "Wyglądasz idealnie" czy "Nie dzwoń do mnie mała" wystąpi na Święcie Gminy Grabica. Skolim, bo o nim mowa, zaprezentuje swoje taneczne przeboje publiczności już za tydzień, w niedzielę (19.05.2024).
Kolejna gwiazda wystąpi w Sulejowie
"Wołanie przez ciszę", "Tyle chciałem Ci dać", "W perły zmienić deszcz", "Tacy byliśmy", to tylko niektóre przeboje, jakich mogą się spodziewać melomani, którzy zasiądą na widowni Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie. W sobotę (11.05.2024) wystąpi tu bowiem zespół Universe.
Universe zagra w Sulejowie
MOKowska Scena Muzyczna zaprasza na koncert zespołu "Universe" który odbędzie się w sobotę (11.05.2024) w sulejowskiej auli multimedialnej, przy ulicy Rynek 1.
Dni Otwarte Funduszy Europejskich
Już 10 i 11 maja 2024 odbędzie się XI edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich!
T.Love wystąpi w Piotrkowie!
Legenda polskiej sceny muzycznej, zespół T.Love wystąpi w Piotrkowie Trybunalskim. Formacja, ze swoim frontmanem Muńkiem Staszczykiem na czele, zagra przed piotrkowską publicznością 16 czerwca 2024.
Znamy program święta gminy Wola Krzysztoporska
Okres wiosenno-letni obfituje w naszym regionie rokrocznie w liczne imprezy plenerowe. Nie inaczej jest tym razem, a pod koniec maja warto będzie wybrać się do Woli Krzysztoporskiej na święto gminy. Wśród licznych atrakcji znajdzie się między innymi występ gwiazdy wieczoru, czyli zespołu Classic.
Tegoroczny Motofestyn zapowiada się przebojowo!
Zaledwie kilka dni dzieli nas od kolejnej, XII już edycji Motofestynu w Moszczenicy. Miłośnicy motoryzacji - i nie tylko - spotkają się tym razem w ostatni weekend maja (25-26.05.2024). Na terenie amfiteatru organizatorzy przygotują szereg atrakcji, a całość uświetnią występy muzycznych gwiazd. Tym razem nasz region odwiedzą zespoły Big Cyc i Farben Lehre.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat