Artykuły do tagu: Koncerty

Powiatowe święto plonów w Moszczenicy
To było wielkie i wyjątkowe święto rolników z powiatu piotrkowskiego. Powiatowo-gminno-parafialne dożynki odbyły się w niedzielę w Moszczenicy. Dziękowano za tegoroczne plony, nie zabrakło tradycyjnego ceremoniału dożynkowego, a wydarzenie uświetniły koncerty, które przyciągnęły tłumy.
Dożynki gminno-parafialne w Wolborzu
W Wolborzu dziękują za tegoroczne plony. W niedzielę odbywają się dożynki gminno-parafialne.
Propozycje na weekend. Sprawdź co dziać się bedzie w Piotrkowie i regione!
Koncerty, propozycje kinowe, transmisja live koncertu Metaliki na żywo w kinie Helios oraz "Piotrkowska potańcówka" to propozycje na weekend. Początek imprez już w piątek!
Trasa koncertowa Agnieszki Chylińskiej „Jest nas więcej” - koncerty w Olsztynie, Ostródzie i Mrągowie
Agencja artystyczna Eskander zaprasza na niezapomniane koncerty ikony polskiej muzyki. Agnieszka Chylińska w ramach letniej platynowej trasy odwiedzi najpiękniejsze polskie amfiteatry i podbije serca fanów dobrej muzyki.
7. Love Polish Jazz Festival – będzie się działo!
Justyna Steczkowska, Aga Zaryan, Włodek Pawlik, Adam Makowicz, Adam Bałdych i Maciej Tubis to gwiazdy tegorocznej, siódmej już edycji Love Polish Jazz Festivalu. Na scenie zaprezentują się również lokalni artyści: TM Brass Orchestra, gitarzysta Maciej Smoluch i utalentowani młodzi muzycy – Funky Bomba Trio Collective Project. Koncerty festiwalowe odbędą się 15, 16 i 17 września w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Bilety są już dostępne w sprzedaży.
Artystyczna Panorama Piotrkowa już w sobotę
To będzie pierwsza taka impreza w historii miasta. Już w sobotę na scenie miejskiego amfiteatru odbędzie się Artystyczna Panorama Piotrkowa, która będzie przeglądem działalności artystycznych grup z grodu trybunalskiego.
Jubileuszowo w Gorzkowicach!
Wielkie święto wszystkich mieszkańców odbyło się na stadionie w Gorzkowicach. To były już 15. Dni Gorzkowic, a atrakcji nie brakowało. Na scenie zaprezentowali się m.in. lokalni artyści. W sobotę publiczności zaprezentowali się m.in. Kordian i Camasutra, a gwiazdami niedzieli byli Michał Szczygieł oraz Urszula.
W weekend bawią się Gorzkowice
W ten weekend odbędą się Dni Gorzkowic. Zaplanowano wiele atrakcji, będą oczywiście także koncerty. Gwiazdą tegorocznego święta będzie Urszula.
W weekend bawimy się w Piotrkowie!
Wielkimi krokami zbliżają się Dni Piotrkowa Trybunalskiego 2023. Gwiazdami tegorocznego święta miasta będą: Kult, Smolasty oraz Elektryczne Gitary. W programie wydarzenia są także inne atrakcje, które zapewne przyciągną na plac Kościuszki całe rodziny.
29.05.2023 10:23
DNI RADOMSKA 2023
Zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu na Dni Radomska – największej imprezy plenerowej w mieście. 3-4 czerwca, Park Solidarności (ul. Armii Krajowej) Jest to doskonała okazja do świetnej zabawy i spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat