Advertisement

Artykuły do tagu: koncert

Chór II LO zaśpiewał na święta [ZDJĘCIA]
Z okazji Bożego Narodzenia na wyjątkowy świąteczny koncert zaprosił w czwartek chór II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie. Występ odbył się w kościele pw. Nawiedzenia N.M.P.
Kolędy i pastorałki w UJK
w czwartkowy wieczór w wypełnionej po brzegi auli piotrkowskiej filii odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie oraz Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej.
Szkoła muzyczna i UJK  zapraszają na koncert kolęd
Przedświąteczny koncert kolęd i pastorałek odbędzie się w tym tygodniu w piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Przed zgromadzoną publicznością wystąpią uczniowie i nauczyciele piotrkowskiej Państwowej Szkoły Muzycznej oraz Piotrkowska Orkiestra Kameralna.
Jarmark Bożonarodzeniowy i kolędowanie z Arką Noego
Tradycyjnie, tydzień przed świętami Bożego Narodzenia, odbyło się w niedziele przedświąteczne spotkanie z mieszkańcami Piotrkowa. W Rynku Trybunalskim pojawiły się stoiska, na których można było kupić żywność oraz świąteczne ozdoby. Nie zabrakło także akcentów muzycznych. Dla piotrkowian zagrał zespół Arka Noego oraz Miejska Orkiestra Dęta.
Piotrkowska wigilia z Arką Noego
Już w najbliższą niedzielę, 18 grudnia, w Piotrkowie odbędzie się "Przedświąteczne spotkanie z mieszkańcami miasta", czyli popularna wigilia miejska. W tym roku kolędować będziemy razem z zespołem "Arka Noego".
UJK zaprasza na koncert kolęd i pastorałek
Piotrkowska filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zaprasza na przedświąteczny koncert kolęd i pastorałek. Przed zgromadzoną publicznością wystąpią uczniowie i nauczyciele piotrkowskiej Państwowej Szkoły Muzycznej oraz Piotrkowska Orkiestra Kameralna.
Koncert Marcina Wyrostka wraz z zespołem Corazon
Wybitny i popularny akordeonista MARCIN WYROSTEK wystąpi ponownie w Wolborzu!
Michał Wiśniewski wystąpił w Proszeniu
W miniony weekend (26.11.2022) w Hotelu "Górski" w Proszeniu koło Wolborza odbył się Bal Andrzejkowy, którego kulminacyjnym punktem był koncert akustyczny Michała Wiśniewskiego wraz z zespołem. Nie zabrakło też innych atrakcji.
Tyle w nas, co w pamięci...
Lirycznie, nostalgicznie i... autorsko upłynęło sobotnie popołudnie w Wolborskim Centrum Kultury. Odbył się tam niezwykły koncert "Tyle w nas, co w pamięci".
Niezwykłego koncertu będzie można wysłuchać w sobotę w Wolborskim Centrum Kultury. W sali widowiskowej obędzie się spotkanie z piosenką autorską pt. "Tyle w nas, co w pamięci".
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat