Advertisement

Artykuły do tagu: koncert

„Profilaktyczny” koncert muzyki rozrywkowej
„Święta w nas” to tytuł koncertu, na który zapraszają przedstawiciele Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sulejowie oraz sulejowskiego Zespołu interdyscyplinarnego do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Przed koncertem odbędzie się krótki wykład na temat wymienionych zagrożeń, ponieważ jak powszechnie wiadomo - lepiej zapobiegać niż leczyć.
Artystyczne popisy w świątecznym klimacie
W minioną niedzielę (22.01.2023) w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Czarnocinie odbył się już tradycyjnie Koncert Noworoczny. Gminne zespoły, które zaprezentowały się publiczności, wykonując najpiękniejsze świąteczne utwory, po występach zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Lady Pank wystąpi na dniach miasta!
W tym roku mija 750 lat odkąd Wolbórz otrzymał prawa miejskie. Z tej okazji władze miasta i gminy chcą zaproponować mieszkańcom szereg wydarzeń, które mają uświetnić ten wyjątkowy jubileusz. Wśród nich, jedną z głównych atrakcji, ma być koncert legendy polskiego rocka - zespołu Lady Pank.
Wyróżnienia dla najbardziej zasłużonych [ZDJĘCIA]
Wręczenie wyróżnień „Zasłużony dla gminy Wola Krzysztoporska” było najważniejszą częścią koncertu noworocznego, który w sobotni wieczór odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Wola Krzysztoporska zaprasza na noworoczny koncert
Już w najbliższą sobotę (21.01) w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się Koncert Noworoczny. Oprócz filmowo-musicalowego repertuaru poznamy także „Zasłużonych dla Gminy Wola Krzysztoporska 2022”.
Czarnocin zaprasza na noworoczny koncert
Władze gminy Czarnocin zapraszają na koncert noworoczny połączony z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Występ zaplanowano już w najbliższą niedzielę.
Podziękowali przedsiębiorcom za ich pracę
Spotkanie noworoczne przedsiębiorców z gminy Grabica odbyło się w sobotni (14.01.2023) wieczór w tamtejszym Gminnym Centrum Kultury. Samorządowcy podziękowali im za trud, jaki wkładają w swoją codzienną pracę. Nie zabrakło też artystycznych wrażeń koncertowo-kabaretowych.
Setki serc połączyły się dla małej Hani
Wyjątkowy koncert odbył się w sobotę (14.01.2023) w w Szkole Podstawowej w Gorzkowicach. Jego organizatorami byli gminni radni, a na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież z Gorzkowic. Wszystko to w szczytnym celu.
Koncert kolęd w Zamku Królewskim
W piątek, 6 stycznia 2023 roku o godzinie 17.00 w salach Zamku Królewskiego (plac Zamkowy 4) będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy, piosenki świąteczne oraz przeboje musicalowe, a to wszystko za sprawą zespołu Bogna Band.
Jazzowo, instrumentalnie, ale i ludowo będzie podczas Koncertu Noworocznego, który już w przyszłą sobotę odbędzie się w Moszczenicy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat