Advertisement

Artykuły do tagu: Spotkanie

Cykl spotkań autorskich w ODA
Trwa wystawa pokonkursowa VII Piotrkowskiego Biennale Sztuki. Przedstawiciele Ośrodka Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na cykl spotkań autorskich z wybranymi artystami, finalistami tegorocznego konkursu, których prace prezentowane są na wystawie. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.
Spotkanie autorskie z Ewą Tarnowską-Ciotuchą, autorką książki
Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy zaprasza na spotkanie autorskie z Ewą Tarnowską-Ciotuchą, autorką książki "A wiosną pójdziemy nad rzekę" w najbliższy piątek - 24 listopada, o godz. 18:00.
Nowa książka piotrkowianina
Mariusz Koperski napisał kolejną książkę. Tym razem urodzony w Piotrkowie, a mieszkający od 20 lat na Podhalu, autor wydał książkę "Pasja Mateusza". 17 listopada w mediatece zaplanowano promocję powieści.
Kabareciarz spotka się z najmłodszymi
Kabareciarz spotka się z najmłodszymi w Piotrkowie. Tomasz Nowaczyk, współzałożyciel kabaretu Czesuaf i autor książek dla najmłodszych, przyjedzie do piotrkowskiej Mediateki 800-lecia.
Znany podróżnik i reportażysta przyjedzie do Piotrkowa
Marcin Margielewski to dziennikarz, reportażysta i podróżnik. Do Piotrkowa przyjedzie 20 października, a spotkanie z mieszkańcami odbędzie się w Mediatece 800-lecia.
„Wolę być z bandą Rudego niż z bandą Pinokia”
Taka deklaracja padła wczoraj z ust jednego z uczestników spotkania z Bogusławem Wołoszańskim, kandydatem do Sejmu (Koalicja Obywatelska). A było to spotkanie spontaniczne, szczere i energiczne.
Wyjątkowa inicjatywa w Rynku. Debata i spotkanie z kandydatami do Sejmu
Oddolna inicjatywa w Piotrkowie związana z wyborami. Już dziś w Rynku Trybunalskim odbędzie spotkanie mieszkańców z kandydatami do Sejmu w najbliższych wyborach. Wezmą w nim udział kandydaci różnych opcji, którzy odpowiedzą na pytania mieszkańców.
O krok od sprawienia sensacji
Jeszcze na cztery minuty przed końcem spotkania Piotrcovii z Zagłębiem Lubin widmo porażki zaglądało w oczy mistrzyniom Polski. Piotrkowianki nieoczekiwanie zawiesiły faworytkom bardzo wysoko poprzeczkę i dopiero w samej końcówce mecz rozsztrzygnął się na korzyść Miedziowych. Piotrcovia zagrała jednak dużo lepiej niż w poprzednich spotkaniach i pokazała, że jest w stanie powalczyć z każdą drużyną w ORLEN Superlidze.
Donald Tusk z wizytą w Piotrkowie
Spotkanie z liderem Platformy Obywatelskiej odbyło się w środę w piotrkowskiej mediatece. Towarzyszyli mu kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Sejmu z okręgu nr 10.
Autorka bestsellerów przyjedzie do Piotrkowa
Piotrkowska mediateka zaprasza na spotkanie z Magdaleną Stachulą, autorką bestsellerowych thrillerów psychologicznych i powieści sensacyjnych. Pisarka w Piotrkowie pojawi się już w najbliższy piątek.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat