Advertisement

Artykuły do tagu: siatkówka

Święto siatkówki w Sulejowie [ZDJĘCIA]
Orlen Beach Volley Tour 2023 w Sulejowie za nami. Przez trzy dni na sulejowskich plażach rywalizowały najlepsze siatkarskie duety w kraju. Było mnóstwo emocji, zabawy i świetnych sportowych zagrań.
Piotrkowianin zadebiutował w reprezentacji Polski
Pochodzący z Piotrkowa Mikołaj Sawicki zadebiutował w siatkarskiej reprezentacji Polski. Zawodnik pojawił się na boisku w pierwszym składzie podczas towarzyskiego meczu z Niemcami.
Najlepsi siatkarze rywalizują w Sulejowie [FOTO]
Plażową odmiana piłki siatkowej przyciągnęła do Sulejowa czołowych polskich zawodników oraz reprezentantów innych krajów. Orlen Beach Volley Tour to prestiżowe rozgrywki, które są kluczowe w kwestii ubiegania się o możliwość pretendowania do tytułów mistrzów Polski. Rywalizacja rozpoczęła się w piątek od kwalifikacji i potrwa do niedzielnego popołudnia, gdy rozegrane zostaną mecze finałowe.
Święto siatkówki już w ten weekend 
Na wyjątkową imprezę zapraszają władze Sulejowa. Już po raz drugi na tamtejszą plażę zawitają najlepsze męskie i żeńskie siatkarskie duety w kraju. W piątek w Sulejowie rozpoczyna się Orlen Beach Volley Tour 2023 r.
Znów sięgnęli po tytuł!
Mamrot Wilkowyje mistrzem Siatkarskiej Lidze Szóstek w Piotrkowie Trybunalskim po raz 5 w historii. Na drugim miejscu uplasowała się Wola Krzysztoporska, zaś na najniższym stopniu podium stanęła Posesja Bełchatów. Tuż za najlepszą trójką - Piotrkowska Akademia Sportu.
Zapraszają na wielkie święto siatkówki
Wielki finał Siatkarskiej Ligi Szóstek w Piotrkowie Trybunalskim już w najbliższy weekend. Nadszedł czas na ostatni akcent sezonu 2022/2023. Przez blisko 10 miesięcy 12 zespołów rywalizowało w zmaganiach, zorganizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. O ostateczny triumf powalczą Mamrot Wilkowyje i Wola Krzysztoporska Volleyball Club.
Zaskakująca decyzja Michała Bąkiewicza
Piotrkowianin Michał Bąkiewicz nie jest już drugim trenerem Skry Bełchatów. Były znakomity siatkarz zrezygnował z pracy z powodów osobistych.
Wyłonili najlepszych siatkarzy
Turniej Sołectw Gminy Wolbórz w piłkę siatkową o Puchar Burmistrza Andrzeja Jarosa wygrała drużyna z Wolborza.
Mistrzowie świata zagrają w Sulejowie
Reprezentanci Polski w piłce siatkowej, którzy w ubiegłym roku zdobyli złote medale mistrzostw świata U-19, rozegrają w Sulejowie sparingi z Czechami w kategorii wiekowej U-20.
Siatkarscy mistrzowie świata zagrają w Sulejowie!
Zapowiada się wyjątkowe sportowe widowisko w naszym regionie. W hali sportowej w Sulejowie zagrają siatkarscy mistrzowie świata. Chodzi o reprezentację Polski, która w ubiegłym roku zdobyła złoty medal mistrzostw świata U-19.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat