Advertisement

Artykuły do tagu: Siatkówka

Zaskakuj±ca decyzja Michała B±kiewicza
Piotrkowianin Michał B±kiewicz nie jest już drugim trenerem Skry Bełchatów. Były znakomity siatkarz zrezygnował z pracy z powodów osobistych.
Wyłonili najlepszych siatkarzy
Turniej Sołectw Gminy Wolbórz w piłkę siatkow± o Puchar Burmistrza Andrzeja Jarosa wygrała drużyna z Wolborza.
Mistrzowie ¶wiata zagraj± w Sulejowie
Reprezentanci Polski w piłce siatkowej, którzy w ubiegłym roku zdobyli złote medale mistrzostw ¶wiata U-19, rozegraj± w Sulejowie sparingi z Czechami w kategorii wiekowej U-20.
Siatkarscy mistrzowie ¶wiata zagraj± w Sulejowie!
Zapowiada się wyj±tkowe sportowe widowisko w naszym regionie. W hali sportowej w Sulejowie zagraj± siatkarscy mistrzowie ¶wiata. Chodzi o reprezentację Polski, która w ubiegłym roku zdobyła złoty medal mistrzostw ¶wiata U-19.
Będzie można pograć w nowym miejscu
W Szynczycach trwa długo wyczekiwana budowa boiska. Inwestycja miała być realizowana w ubiegłym roku, jednak poprzez ogłoszenie upadło¶ci przez wykonawcę prace nie zostały wykonane. Obecnie prace id± już pełn± par±.
Rywalizowali o Puchar Wójta
W Aleksandrowie odbył się Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Aleksandrów. Zawodnicy bior±cy udział w wydarzeniu zmierzyli się w dwóch kategoriach: ,,rodzic + dziecko” oraz ,,open – kobieta + mężczyzna”.
05.07.2022 08:22
B±kiewicz znów w Skrze
Michał B±kiewicz wraca do Skry Bełchatów. Urodzony w Piotrkowie były reprezentant Polski będzie w klubie pełnił rolę asystenta trenera. B±kiewicz jeszcze jako zawodnik zdobył ze Skr± m.in. cztery mistrzostwa Polski.
Udany turniej siatkówki plażowej w Sulejowie [MNÓSTWO ZDJĘĆ]
Po zmaganiach młodych zawodników, władze Sulejowa otrzymały miano organizacji turnieju eliminacyjnego w siatkówce plażowej Orlen Beach Volley Tour 2022. Widzowie przez kilka ostatnich dni mogli ogl±dać utytułowanych zawodników, członków kadry narodowej i być może przyszłych olimpijczyków. Upał dał się we znaki, a równie gor±cy był doping dla zawodników i zawodniczek.
W Sulejowie już graj± [ZDJĘCIA i FILM]
33 męskie pary i 29 żeńskich rozpoczęło w pi±tek w Sulejowie zmagania o tytuł Mistrza Polski. Wła¶nie tutaj rozpocz±ł się inauguracyjny turniej z cyklu Orlen Beach Volley Tour 2022, który będzie pierwsz± odsłon± tegorocznych eliminacji do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom i zawodniczkom.
W Sulejowie startuje prestiżowy siatkarski turniej
Już w pi±tek w Sulejowie rozpocznie się inauguracyjny turniej z cyklu Orlen Beach Volley Tour 2022, który będzie pierwsz± odsłon± tegorocznych eliminacji do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom i zawodniczkom.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat