Advertisement

Artykuły do tagu: dożynki

Sulejowskie dożynki we Włodzimierzowie [ZDJĘCIA]
W niedzielę podczas Dożynek i Święta gminy Sulejów mieszkańcy wspólnie podziękowali za tegoroczne plony. Po raz pierwszy dożynki zorganizował Włodzimierzów.
Sulejów zaprasza na dożynki
Przed nami kolejne dożynki w regionie piotrkowskim. Już w najbliższą niedzielę (10.09.23 r.) we Włodzimierzowie odbędą się Dożynki i Święto gminy Sulejów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Papa D.
Powiatowe święto plonów w Moszczenicy
To było wielkie i wyjątkowe święto rolników z powiatu piotrkowskiego. Powiatowo-gminno-parafialne dożynki odbyły się w niedzielę w Moszczenicy. Dziękowano za tegoroczne plony, nie zabrakło tradycyjnego ceremoniału dożynkowego, a wydarzenie uświetniły koncerty, które przyciągnęły tłumy.
Dożynki gminno-parafialne w Wolborzu
W Wolborzu dziękują za tegoroczne plony. W niedzielę odbywają się dożynki gminno-parafialne.
Działkowcy świętują. Dożynkowa potańcówka w ogrodach działkowych [zdjęcia]
Sezon dla działkowców powoli dobiega końca, więc nadszedł czas na podsumowanie mijającego lata. Z tej okazji w sobotę zorganizowano tradycyjne dożynki w ROD "Oaza" oraz ROD "Pod Herbem". Nie zabrakło ogniska i dobrej zabawy przy muzyce.
Wolbórz zaprasza na dożynki
W niedzielę 3 września 2023 roku odbędą się w Wolborzu Dożynki Gminno-Parafialne. Zapraszają na nie burmistrz Andrzej Jaros oraz Zbigniew Klewin, przewodniczący Rady Miejskiej.
Dożynki z BARANOVSKIM już w niedzielę
To będzie wielkie święto rolników z całego powiatu piotrkowskiego. Już w niedzielę w Moszczenicy odbędą się dożynki powiatowo-gminne. Rolnicy podziękują za tegoroczne plony, ale nie zabraknie także gwiazd muzycznych.
29.08.2023 08:42
Podziękowali za plony
Dożynki w gminie Czarnocin przyciągnęły w tym roku tłumy. Po uroczystej mszy świętej i części oficjalnej, na scenie pojawili się artyści lokalni, a gwiazdą wieczoru była grupa Piękni i Młodzi Dawid Narożny.
Święto Plonów w gminie Grabica [ZDJĘCIA]
W niedzielę za tegoroczne plony dziękowali rolnicy z gminy Grabica. Najważniejszym elementem święta był oczywiście ceremoniał dożynkowy, ale włodarze nie zapomnieli także o inny atrakcjach.
Dożynki w Łękach Szlacheckich [ZDJĘCIA]
To jedna z najbardziej rolniczych gmin powiatu piotrkowskiego, dlatego święto plonów ma tu zawsze szczególny wymiar. W sobotę za tegoroczne zbiory dziękowali mieszkańcy gminy Łęki Szlacheckie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat