Artykuły do tagu: AKS

Młodzi zapaśnicy najlepsi w Polsce
Młodzi zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wygrali klasyfikację drużynową Międzynarodowych Mistrzostw Polski do lat 20. Impreza odbyła się w Kostrzynie nad Odrą, a zawodnicy AKS-u przywieźli do Piotrkowa Trybunalskiego cztery medale.
Olimpiada nie dla Bernatka
Mateusz Bernatek nie pojedzie na tegoroczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Zapaśnikowi AKS-u Piotrków Trybunalski nie udało się wywalczyć kwalifikacji w turnieju ostatniej szansy, który odbywa się w Stambule.
Zderzenie pojazdów na DK74. Kierowca peugota był pod wpływem alkoholu i uderzył w tył fiata, który następnie wpadł do rowu
Pojazd dostawczy zderzył się z samochodem osobowym na drodze krajowej nr 74 w okolicach Jaksonka. Policjanci to zdarzenie zakwalifikowali jako kolizję. Okazało się jednak, że jeden z kierowców był nietrzeźwy.
Śmiertelny wypadek na DK74 pomiędzy Sulejowem a Jaksonkiem
Do zdarzenia doszło około godziny 15:34. Kierujący hondą z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas i uderzył w ciężarówkę, kierowca zmarł na miejscu zdarzenia.
Wielkie sukcesy piotrkowskiej młodzieży
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wygrali klasyfikację drużynową podczas mistrzostw Polski juniorów w stylu klasycznym. To jednak nie jedyne dobre wiadomości. Swój pierwszy medal zdobyła też młoda podopieczna AKS-u.
Rolnicy strajkują w Jaksonku
Podczas gdy tysiące rolników zgromadziły się w Warszawie na strajku przeciwko wprowadzeniu Zielonego Ładu, także w naszym regionie zorganizowano akcję protestacyjną. Zgromadzeni w gminie Aleksandrów blokują drogę krajową numer 74. Przejazd nią do maksymalnie 18.00 będzie niemożliwy. Ze strajkującymi spotkali się poseł Robert Telus oraz wójt Aleksandrowa Paweł Mamrot.
Protest na DK74. Policja wyznaczyła objazdy
Wtorek to kolejny dzień, gdy protestujący rolnicy wyjadą na drogi. W naszym regionie zablokowana będzie droga krajowa nr 74. Rolnicy spotkają się w miejscowości Jaksonek w gminie Aleksandrów. Policja wytyczyła objazdy.
Rolnicy znów zablokują ważną drogę
Niezadowolenie rolników powiatu piotrkowskiego dalej trwa. Protestujący w całej Polsce domagają się od polityków zaprzestania przerzucania się winą za ich sytuację i zapowiadają kolejne blokady dróg - także w naszym regionie.
Międzynarodowa produkcja filmowa powstaje w Piotrkowie
W budynku byłego aresztu przy ul. Wojska Polskiego kręcone są zdjęcia do filmu pt. Triumf Serca. Opowie on o ostatnich latach życia świętego Maksymiliana Kolbego, który ofiarnie poświęcił swoje życie w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu.
Piotrkowscy zapaśnicy wrócili z workiem medali z Mistrzostw Polski
W ramach XXVI Ogólnopolskich Igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych został rozegrane Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS. Zawody odbyły się w Białymstoku, gdzie nie zabrakło przedstawicieli Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków. Piotrkowscy zapaśnicy wywalczyli łącznie 18 medali.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat