Advertisement

Artykuły do tagu: pomoc

Spotkają się, by wesprzeć Laurę
Na charytatywny turniej siatkarski kobiet zapraszają przedstawiciele Ludowego Zespołu Sportowego "Błysk" oraz urzędnicy z gminy Aleksandrów. Podczas imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz 7-letniej Laury z Piotrkowa, która cierpi na zespół Aperta.
Dobrze wiedzą jak ratować
Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim gościła uczestników I edycji konkursu medycznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych ,,Wiem, Potrafię, Ratuję”.
Potrzebna pomoc dla Sandry
Ośmioletnia Sandra i jej niepełnosprawna mama z Piotrkowa potrzebują pomocy. U dziewczynki zdiagnozowano niepełnosprawność intelektualną. Sandra potrzebuje specjalistycznego leczenia, na które jej mamy nie stać.
Będą zbierać krew dla Matyldy
Klub Honorowych Dawców Krwi - PCK w Moszczenicy zaprasza do udziału w zbiórce krwi, która odbędzie się w Moszczenicy w siedzibie klubu "Tętniące Dobro", przy ul. Piotrkowskiej 13 w Moszczenicy. Tym razem zostanie ona przeznaczona dla małej Matyldy, która potrzebuje pilnej pomocy. Wszystko to w najbliższą niedzielę (19.03.2023)
Dramat nastolatka z Piotrkowa
Niedawno stał się nastolatkiem. Mieszka w Piotrkowie. Kilka tygodni temu rodzina składała mu noworoczne życzenia, by spełniały się jego marzenia. Zasługiwał na to szczególnie, bo to wyjątkowo grzeczny, dobrze uczący się chłopiec. Wtedy nawet w najgorszych snach jego rodzice nie przypuszczali, że wkrótce dojdzie do tragedii.
Motocykliści rozpoczną sezon. Pomogą Kacprowi
Już dziś organizatorzy imprezy zapraszają wszystkich miłośników jednośladów z Piotrkowa i okolic na imprezę, która rozpocznie sezon motocyklowy i jednocześnie wesprze Kacpra.
Nawet 15 tysięcy do wzięcia dla klubów
Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło kolejną edycję programu "Klub". Kluby z Piotrkowa i regionu mogą starać się o dotacje w wysokości 10 lub 15 tysięcy złotych.
Dodatki mieszkaniowe: wzrosło kryterium dochodowe
Wzrosły progi kryterium dochodowego uprawniające do otrzymania dodatku mieszkaniowego w Piotrkowie. Obecnie wynosi ono: w gospodarstwie 1 osobowym - 2538,46 zł, a w gospodarstwie wieloosobowym - 1903,85 zł.
Rok „Niezawodnej Pomocy” Terytorialsów
Mija rok od agresji rosyjskiej na Ukrainę, przed którą w Polsce szukało schronienia blisko 10 milionów Ukraińców. Żołnierze 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej na wniosek Wojewody Łódzkiego wspierali służby odpowiedzialne za przyjęcie uchodźców na terenie województwa łódzkiego.
Rondo WOŚP w Piotrkowie? W środę decyzja radnych
Czy rondo na skrzyżowaniu ul. Polnej i Kostromskiej w Piotrkowie będzie nosić nazwę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? W środę nad uchwałą w tej sprawie będą głosować miejscy radni.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat