Artykuły do tagu: pożar

Pożar samochodu w Piotrkowie
W niedzielę tuż przed godziną 19 na placu T. Kościuszki doszło do pożaru samochodu osobowego.
Pożar w ZSCKU w Sulejowie
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sulejowie wybuchł pożar. Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 11.00.
Pożar nad piekarnią na Jerozolimskiej. 22 osoby ewakuowane z budynku
Do groźnego pożaru doszło w czwartek wieczorem (28.03). Ogień pojawił się w jednym z mieszkań w budynku przy ulicy Jerozolimskiej w Piotrkowie. W tym miejscu znajduje się także piekarnia. W akcji ratunkowej biorą udział 4 zastępy PSP w Piotrkowie oraz dwa zastępy OSP.
Groźny wypadek na terenie powiatu piotrkowskiego. Zderzyły się dwie osobówki
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielne popołudnie w miejscowości Szydłów-Kolonia w gminie Grabica.
Udzielanie pierwszej pomocy nie stanowi dla nich problemu
II Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy odbyły się w sobotę w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy.
Pożar samochodu przewożącego paczki kurierskie
Zapaliła się przestrzeń ładunkowa jednego z samochodów kurierskich obsługujących Sulejów. Spaleniu, zalaniu i uszkodzeniu uległa większość paczek.
Zderzenie dwóch pojazdów na Rakowskiej
Do wypadku doszło w środę rano na drodze między Piotrkowem a Moszczenicą. Samochód osobowy zderzył się z busem.
Młodzież zapobiega pożarom
W poniedziałek (18.03) w Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalski przeprowadzono miejskie eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. W eliminacjach wzięło udział 29 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Kolejna katastrofa budowlana przy ulicy Dąbrowskiego
Zawaliła się kolejna część nieużytkowanego budynku przy ulicy Dąbrowskiego w Piotrkowie. Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 18.00.
Niemal 200 tysięcy złotych dla strażaków
Ochotnicze straże pożarne w Tychowie, Janówce i Sulejowie wygrały w konkursie organizowanym przez samorząd województwa i otrzymają dotację na remonty remiz strażackich.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat