Advertisement

Artykuły do tagu: pożar

Będą nowe samochody dla OSP w powiecie piotrkowskim
Pięć jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych otrzymało dofinansowanie na zakup nowych samochodów bojowych. W piątek w Moszczenicy o przekazaniu pieniędzy dla druhów poinformowali politycy Prawa i Sprawiedliwości.
Tragedia przy ul. Belzackiej w Piotrkowie. Nie żyje 80-letnia kobieta
To był tragiczny poniedziałkowy poranek w Piotrkowie. W jednym z bloków przy ul. Belzackiej doszło do pożaru w wyniku, którego zmarła jedna osoba.
Strażacy z Kurnędza mają nowy wóz
Przekazanie nowego wozu ratowniczo-gaśniczego odbyło się w sobotę w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurnędzu.
Śmiertelny wypadek na A1
Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek nad ranem na autostradzie A1 między Radomskiem a Kamieńskiem. Kierowca najprawdopodobniej zasłabł, a mimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować.
Pożar komórek lokatorskich na Starym Mieście
Do kolejnego dziś (środa, 22 lutego) pożaru doszło na terenie Piotrkowa. Tym razem zapaliły się komórki lokatorskie na Starym Mieście.
Kolejny pożar pustostanu przy Topolowej
Kłęby dymu unoszące się nad miastem w okolicy dawnej huty Kara zauważono po godzinie 15.00. To kolejny pożar w tej okolicy w ciągu kilku miesięcy.
13.02.2023 10:24
Strażacy na lodzie
Strażacy z Piotrkowa Trybunalskiego oraz powiatu piotrkowskiego wzięli udział w ćwiczeniach na zamarzniętym zbiorniku Cieszanowickim. Strażacy przeprowadzali m.in. symulacje akcji ratunkowych, w ramach których konieczne było udzielenie pomocy osobie, pod którą załamał się lód.
Mercedes dla OSP Lubiatów
W sobotę w OSP Lubiatów odbyła się uroczystość oficjalnego przekazania dla jednostki średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego Mercedes Atego.
Policjanci ugasili pożar
Policjanci z Sulejowa podczas nocnego patrolu zauważyli gęsty dym wydobywający się z jednej z posesji. Mundurowi od razu zareagowali. Obudzili mieszkańców domu i rozpoczęli akcję gaśniczą przed przyjazdem strażaków. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
Pożar domu. DK12 była zablokowana
Strażacy gasili w niedzielę (05.02.2023) płonący wielorodzinny budynek mieszkalny w Sulejowie. Mieszkańcy obiektu zostali ewakuowani, na tę chwilę nie ma informacji o osobach poszkodowanych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat