Artykuły do tagu: Polichno

Znów niebezpiecznie w Polichnie
Trzy samochody osobowe zderzyły się na ekspresowej "ósemce" między węzłami Wolbórz i Polichno. Droga w kierunku Wrocławia jest całkowicie zablokowana.
Zderzenie osobówki i busa pod Wolborzem
Samochód osobowy zderzył się z busem na drodze ekspresowej S8 na wysokości Polichna. Pojazd dostawczy przewoził butle z acetylenem.
Dwa wypadki w jednym miejscu
Do dwóch wypadków doszło w czwartek (13.07.2023) na trasie S8. Najpierw ciężarówka, jadąca w stronę Warszawy, wjechała w bariery na wysokości miejscowości Polichno i Proszenie. Chwilę później niedaleko tego miejsca doszło do zderzenia trzech pojazdów na nitce w kierunku Wrocławia. Na miejscu pracowały służby ratunkowe. Interweniował także śmigłowiec LPR.
Niebezpiecznie na drogach! Kolizje w Piotrkowie i regionie
Bardzo niebezpieczna sytuacja na drogach. Opady i zalegające na jezdniach błoto pośniegowe powodują, że bardzo łatwo o kolizję lub wypadek. Niebezpiecznie jest zarówno w mieście, jak i na drogach ekspresowych i autostradach. Do zdarzenia dwóch samochodów doszło w piątkowe popołudnie na S8 pod Piotrkowem.
Zwiększy się wydajność ujęć wody
Trwa realizacja kluczowej dla gminy Wolbórz inwestycji, polegającej na pełnym zabezpieczeniu mieszkańców w bieżącą wodę. Wydajność ujęć zwiększy się z 60 do 120 m3 na godzinę.
Zbiórka krwi zakończona sukcesem
Oddano ponad 17,5 litra krwi. Za nami pierwsza w tym roku zbiórka pod hasłem "WolbórzRatujeŻycie".
Pieszy zginął na S8 (aktualizacja)
Śmierć pieszego na ekspresowej „ósemce” między Polichnem a Piotrkowem. O zdarzeniu poinformował Punkt Informacji Drogowej GDDKiA.
Pięć aut zderzyło się na S8. Jeden z nich przewoził szybowiec
Kolejne niebezpieczne zdarzenie drogowe miało miejsce w sobotni wieczór na drogach naszego regionu. Na trasie S8 doszło do wypadku, w którym uczestniczyło pięć pojazdów.
Cztery samochody zderzyły się na drodze S8 w kierunku Warszawy
Do kolizji z udziałem aż czterech samochodów doszło w piątkowe popołudnie (16 lipca) na drodze S8 w kierunku Warszawy w miejscowości Polichno.
Oddział muzeum w Polichnie do likwidacji?
Systematycznie ubywa odwiedzających oddział piotrkowskiego muzeum w Polichnie. Niewykluczone, że placówka, która powstała w 1968 roku, po ponad 50 latach funkcjonowania, zostanie zlikwidowana.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat