Advertisement

Artykuły do tagu: Polichno

Niebezpiecznie na drogach! Kolizje w Piotrkowie i regionie
Bardzo niebezpieczna sytuacja na drogach. Opady i zalegające na jezdniach błoto pośniegowe powodują, że bardzo łatwo o kolizję lub wypadek. Niebezpiecznie jest zarówno w mieście, jak i na drogach ekspresowych i autostradach. Do zdarzenia dwóch samochodów doszło w piątkowe popołudnie na S8 pod Piotrkowem.
Zwiększy się wydajność ujęć wody
Trwa realizacja kluczowej dla gminy Wolbórz inwestycji, polegającej na pełnym zabezpieczeniu mieszkańców w bieżącą wodę. Wydajność ujęć zwiększy się z 60 do 120 m3 na godzinę.
Zbiórka krwi zakończona sukcesem
Oddano ponad 17,5 litra krwi. Za nami pierwsza w tym roku zbiórka pod hasłem "WolbórzRatujeŻycie".
Pieszy zginął na S8 (aktualizacja)
Śmierć pieszego na ekspresowej „ósemce” między Polichnem a Piotrkowem. O zdarzeniu poinformował Punkt Informacji Drogowej GDDKiA.
Pięć aut zderzyło się na S8. Jeden z nich przewoził szybowiec
Kolejne niebezpieczne zdarzenie drogowe miało miejsce w sobotni wieczór na drogach naszego regionu. Na trasie S8 doszło do wypadku, w którym uczestniczyło pięć pojazdów.
Cztery samochody zderzyły się na drodze S8 w kierunku Warszawy
Do kolizji z udziałem aż czterech samochodów doszło w piątkowe popołudnie (16 lipca) na drodze S8 w kierunku Warszawy w miejscowości Polichno.
Oddział muzeum w Polichnie do likwidacji?
Systematycznie ubywa odwiedzających oddział piotrkowskiego muzeum w Polichnie. Niewykluczone, że placówka, która powstała w 1968 roku, po ponad 50 latach funkcjonowania, zostanie zlikwidowana.
S8 była zablokowana po zderzeniu TIR-ów
Do kolizji trzech pojazdów doszło w sobotnie popołudnie na trasie S8. Na wysokości kompleksów gastronomicznych oraz stacji paliw w Proszeniu, droga przez kilka godzin była nieprzejezdna dla ciężarówek.
„Katyń przestroga Europy!” - Muzeum zaprasza na wystawę
Wydarzenia związane z przypadającą w tym roku 80. rocznicą zbrodni katyńskiej, przybliża czasowa wystawa pt.: „Katyń przestroga Europy!”, która prezentowana jest w Oddziale Muzeum w Polichnie. Na kilkunastu planszach przedstawione zostało kalendarium katyńskie od podpisania paktu Ribentrop-Mołotow aż do roku 2020.
Utrudnienia na S8. TIR zablokował pas w stronę Warszawy
Droga S8 na wysokości Polichna zablokowana. Około 8.00 doszło tam do zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Tir zablokował lewy i prawy pas ruchu jezdni prowadzącej w stronę Warszawy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat