Advertisement

Artykuły do tagu: woda

Brakuje wody w parkowym stawie
Od kilku tygodni w stawie w parku ks. J. Poniatowskiego w Piotrkowie zostało bardzo mało wody. To jednak nie wynik żadnej awarii, a zaplanowane prace związane z remontem tutejszych skarp.
Obejrzeli wodne inwestycje i wizytowali drogi
Radni Rady Miejskiej Wolborza zapoznali się z obecnym stanem miejskich i gminnych inwestycji. Część z nich została już zakończona, inne są w trakcie realizacji.
19.04.2023 07:44
Mamy nowego wojewodę
Tobiasz Bocheński nie jest już wojewodą łódzkim. We wtorek nastąpiła zmiana na tym stanowisku. Nowym wojewodą łódzkim został Karol Młynarczyk, który do tej pory zajmował stanowisko wicewojewody.
Modernizują ujęcie wody
Trwają prace przy modernizacji ujęcia wody w Aleksandrowie. Jest to największa inwestycja w historii gminy Aleksandrów. Wszystko to w ramach projektu "Budowa nowego ujęcia wody wraz z modernizacją ujęć istniejących celem zapewnienia wody dla mieszkańców Gminy Aleksandrów - Rządowy Fundusz Polski Ład".
Wierzejskie Morsy zakończyły sezon
Sezon na kąpiele w lodowatej wodzie został oficjalnie zakończony przez grupę Wierzejskie Morsy. W niedzielne popołudnie członkowie tego klubu spotkali się na piotrkowskim Słoneczku, aby po raz ostatni w tym sezonie wspólnie morsować.
Co z ujęciem wody w Uszczynie?
To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców gminy Sulejów i nie tylko. Od kilku miesięcy trwają intensywne prace budowlane w tym miejscu. O ich szczegółach opowiadał na antenie radia Strefa FM, w magazynie Magiel Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa.
Powstanie nowe miejsce zabawy i rekreacji
Jeszcze w tym roku mieszkańcy gminy Czarnocin mogą liczyć na powstanie nowego miejsca do rekreacji. Władze planują bardzo dużą inwestycję przy zalewie w Czarnocinie. Prace mają kosztować około dwóch milionów złotych.
Rozpoczęła się rewitalizacja zbiornika w Bogdanowie
W styczniu 2023 roku rozpoczęły się prace rewitalizacyjne przy zbiorniku wodnym w Bogdanowie. Na ich wykonanie gmina Wola Krzysztoporska uzyskała dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.
19.12.2022 09:22
W nocy nie będzie wody
Pracownicy Miejskiego Zarządu Komunalnego w Sulejowie poinformowali, że w związku z planowanymi pracami na terenie ujęcia „Barbara”, dzisiejszej nocy przez kilka godzin mogą wystąpić przerwy w dostawie wody.
WOPR ma nowy zarząd. Odznaczenia dla zasłużonych
W miniony weekend w piotrkowskiej filii UJK odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Rejonowego WOPR w Piotrkowie Trybunalskim. Podczas spotkania podsumowano pracę dotychczasowych władz i działalność rejonowego WOPR. Wybrano również nowe władze na najbliższą kadencję.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat