Advertisement

Artykuły do tagu: Bezpieczeństwo

Piotrków. 691 kolizji i wypadków w ubiegłym roku
W ubiegłym roku w Piotrkowie Trybunalskim doszło do 691 kolizji i wypadków. Oznacza to, że na 1000 mieszkańców tego miasta przypadło 10,3 zdarzenia drogowego. Najczęstszą ich przyczyną było niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami. Piotrków Trybunalski – podobnie jak Zamość – zajął 59. miejsce w zestawieniu 84 miast.
Nowoczesny fotelik samochodowy. Czym kierować się przy wyborze?
Spodziewając się dziecka naturalne jest, że staramy się jak najdokładniej skompletować wyprawkę dla malucha. Oprócz podstawowych akcesoriów higienicznych czy ubranek równie istotny powinien być nowoczesny fotelik do samochodu. Przyda się on szczególnie w przypadku, kiedy bardzo dużo podróżujemy bądź chcemy przyzwyczajać naszą pociechę do jazdy autem. Czym jednak kierować się przy wyborze nowoczesnego foteliku samochodowego? Odpowiedź na to pytanie w poniższym artykule.
“Całe to skrzyżowanie jest do du.. !”
Najpierw przyjeżdżają lawety, po nich strażacy. Po jakimś czasie policja, a na końcu pogotowie. Na okolicznych mieszkańcach zderzenia samochodów w obrębie skrzyżowania Al. Sikorskiego i al. Concodii nie robią już wrażenia. Bo do wszystkiego można się przyzwyczaić.
Jaki garaż blaszany kupić? Przedstawiamy dostępne opcje
Jeśli chcesz chronić swój pojazd przed deszczem, wiatrem i szkodliwym promieniowaniem słonecznym, z pewnością rozważasz zakup garażu. Ale czy zastanawiałeś się, z jakiego materiału powinien być on wykonany? Garaże blaszane to najbardziej ekonomiczna opcja. Z naszego artykułu dowiesz się, jakie są najpopularniejsze opcje.
Starannie dobrana odzież BHP: jakość, swoboda ruchów i gwarancja bezpieczeństwa
Zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP odzież robocza powinna być dobrana adekwatnie do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy. Musi jednak zapewniać również odpowiedni komfort wykonywania obowiązków zawodowych. Co zatem wziąć pod uwagę przy wyborze odzieży BHP? Jak wybrać buty robocze? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.
05.07.2023 10:04
Może być groźnie
W środę upalnie, ale może być także burzowo. Łowcy Burz z łódzkiego ostrzegają przed gwałtownymi zjawiskami, które mogą występować po południu na terenie Piotrkowa oraz regionu.
Potrącenie 16-latki w Piotrkowie. Ustalono kierowcę
Policjanci ustalili, kto prowadził samochód uczestniczący we wtorkowym wypadku na ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Na pasach przy pętli autobusowej doszło do potrącenia 16-latki. Funkcjonariuszom pomogły informacje od świadków tego zdarzenia.
O krok od dramatu na pasach
Niewiele brakowało, a samochód potrąciłby pieszą prowadzącą wózek dziecięcy. Kobieta jadąca kią nie ustąpiła pierwszeństwa przechodzącym przez pasy. Gdyby nie szybka i zdecydowana reakcja pieszej, doszłoby do tragedii.
Fala fałszywych alarmów
Do wielu urzędów w kraju wysłano dzisiaj wiadomości o podłożeniu niebezpiecznych pakunków z gazem sarin. Takie wiadomości trafiły między innymi do Urzędu Miasta w Piotrkowie oraz biura poselskiego Anny Milczanowskiej i Urzędu Miasta w Radomsku.
Budowa autostrady A1 oficjalnie zakończona
Premier Mateusz Morawiecki wziął udział w konferencji prasowej, dotyczącej ukończenia w kraju budowy autostrady A1, którą zorganizowano w Kamieńsku.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat