Advertisement

Artykuły do tagu: Awaria

Awaria wodociągu na Klasztornej
Na remontowanej ulicy Klasztornej w Sulejowie doszło do awarii wodociągu. W związku z tym dzisiaj do godziny 15.00 na tym odcinku będą występować dodatkowe utrudnienia.
Awaria ciepłociągu w Piotrkowie. Nie będzie ciepła!
W Piotrkowie doszło do kolejnej awarii ciepłociągu. Tym razem pęknięcie nastąpiło w rejonie Starego Miasta, a ciepła i cieplej wody będzie brakowało po wschodniej stronie miasta.
Piotrkowscy strażacy bez mechanicznej drabiny
Drabina mechaniczna piotrkowskich strażaków wycofana z użytkowania. Taką decyzję podjął komendant główny Państwowej Straży Pożarnej. Ma to związek z awarią, do której doszło na terenie PSP w Inowrocławiu. Czterdziestometrowa drabina należąca do tamtejszej jednostki złamała się podczas testów.
Uwaga! Awaria ciepłociągu na ul. Hutniczej
Tuż przed godziną 13:00 otrzymaliśmy informację z Elektrociepłowni Piotrków, że awarii uległ jeden z ciepłociągów w ul. Hutniczej. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących zakresu awarii oraz ewentualnego wyłączania ciepła w tym rejonie miasta. Czekamy na szczegółowe informacje.
Awaria magistrali ciepłowniczej usunięta. Kiedy będzie ciepło w mieszkaniach?
11 listopada o godz.10.00 została wstrzymana dostawa ciepła do węzłów cieplnych zasilanych z komory K-6, K-7 , K-8, w związku z tym nastąpił brak dostaw ciepła do obiektów zlokalizowanych pomiędzy ulicami Dmowskiego, Energetyków, Al. Concordii, Al. Sikorskiego, Al. Armii Krajowej i Górną.
Awaria! Mieszkańcy Piotrkowa pozbawieni ciepła
Bez miejskiego ciepła będzie musiało sobie poradzić kilka tysięcy mieszkańców miasta. Ma to związek z koniecznością usunięcia awarii magistralnej sieci ciepłowniczej, zlokalizowanej w rejonie Powiatowego Urzędu Pracy przy ul. Dmowskiego 27. Prace powinny zakończyć się jeszcze dziś.
Naprawa jeszcze trwa. Zamknięte al. 3-go Maja
Awaria magistrali w alei 3-go Maja w Piotrkowie nie została jeszcze usunięta. Przy pękniętej rurze wciąż znajdują się pracownicy, a droga na tym fragmencie jest zamknięta dla ruchu.
Pękła magistrala. Rzeka w Al. 3 Maja (ZDJĘCIA)
We wtorek (8 listopada) doszło do awarii na magistrali wodociągowej w Al. 3 Maja 17 w Piotrkowie.
07.11.2022 14:13
Wyciek gazu w Piotrkowie
Do uszkodzenia gazociągu doszło w poniedziałek po południu na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie. Miejsce zabezpieczyli strażacy, a pogotowie gazowe pracowało nad usunięciem usterki.
Które ciągniki są najmniej awaryjne?
Traktor to podstawowe wyposażenie każdego gospodarstwa rolnego. Choć coraz więcej rolników decyduje się na zakup nowego sprzętu to niesłabnącą popularnością cieszą się także ciągniki używane. Jest to dobry wybór bowiem wiele starszych modeli szanowanych jest ze względu na solidność wykonania i małą awaryjność. O jakich traktorach mowa? Odpowiedź poniżej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat