Advertisement

Artykuły do tagu: park

Wkrótce więcej miejsc parkingowych
W najbliższych dniach zakończy się budowa parkingu przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Dmowskiego. Ten rejon miasta wzbogaci się o 24 nowe miejsca postojowe dla samochodów osobowych.
Zderzenie osobówki i rowerzysty przy skate parku
Zdarzenie miało miejsce na ulicy Niemena w Piotrkowie, na wysokości skate parku.
22.08.2023 08:04
Staw po renowacji
Zakończyły się prace przy stawie w parku ks. J. Poniatowskiego w Piotrkowie. Inwestycja polegała na umocnieniu skarp, a w jej ramach w tym miejscu zainstalowano kamienne gabiony.
Czy w Parku Belzackim wszystko działa bez zarzutu?  
Podczas spaceru przekonaliśmy się o tym, że niestety nie jest to miejsce wolne od awarii. Wybierając się do parku w zachodniej części miasta, można w pełni zaspokoić potrzeby rekreacyjne i estetyczne, ale jednej z podstawowych potrzeb fizjologicznych niestety nie. Chyba że pod krzaczkiem (czego oczywiście nie zalecamy).
Kary za wchodzenie do fontann i stawów
Pluskanie się czy pływanie to skuteczne sposoby na przetrwanie upałów, ale nie zawsze bezpieczne, bo szukanie ochłody w fontannie czy stawie w parku miejskim może niekorzystnie odbić się na zdrowiu, a nawet na stanie bankowego konta.
ARP S.A. stawia na Świętokrzyskie - powstaje nowy COP i Kielecki Park Przemysłowy
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. tworzy nowy Centralny Okręg Przemysłowy. Podczas Świętokrzyskiego Forum Rozwoju spółka ogłosiła również powstanie Kieleckiego Parku Przemysłowego oraz budowę nowoczesnego zakładu produkcyjnego wody mineralnej „Buskowianka”.
09.07.2023 09:14
Powstanie nowy parking
Jeszcze w tym roku osiedle Armii Krajowej w Piotrkowie wzbogaci się o nowe miejsca postojowe. Nowy parking dla samochodów osobowych powstanie przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Dmowskiego. Piotrkowski magistrat szuka wykonawcy tej inwestycji.
Co się stało przy fontannie?
Od kilkunastu dni część płyt przy fontannie w parku św. Jana Pawła II została odgrodzona. Miejsce to jest bowiem uszkodzone. Sprawdziliśmy, co się tutaj stało.
Kamienie przy stawie w parku
Kończą się prace remontowe w najstarszym piotrkowskim parku ks. J. Poniatowskiego. Od kilku miesięcy trwają tam prace związane z remontem skarp przy stawie.
Orkiestra Kameralna zagra w parku
Wraz z początkiem wakacji zainaugurowany zostanie w Piotrkowie letni cykl koncertów pt. "Trybunalskie granie”. Jako pierwsza wystąpi Piotrkowska Orkiestra Kameralna.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat