Artykuły do tagu: prąd

Uwaga! Wyłączą prąd
PGE Dystrybucja poinformowała o kolejnych planowych wyłączeniach prądu. Czasowo zabraknie go m.in. w Piotrkowie Trybunalskim przy części ulic: Komunalnej, Rzemieślniczej czy Wolborskiej.
Fotowoltaika dla firm - dobra opcja na spadek rachunków za prąd
Korzystanie z odnawialnych źródeł energii staje się powszechne i coraz bardziej popularne. Instalacje fotowoltaiczne zaczynają wieść prym wśród urządzeń, które wspierają firmy i obniżają rachunki za prąd. Jak jednak konkretnie wygląda opłacalność instalacji fotowoltaicznej i czy montaż paneli fotowoltaicznych jest rzeczywiście opłacalny dla przedsiębiorstwa? Sprawdźmy to wspólnie.
Część mieszkańców regionu nie miała prądu
W Piotrkowie Trybunalskim oraz kilku miejscowościach powiatu piotrkowskiego w piątek (09.02.2024) przez kilka godzin nie było prądu. To wskutek awarii, która jednak została usunięta dość sprawnie i jeszcze przed południem prąd popłynął do odbiorców.
Energetyczne plany w Sulejowie. Chcą wytwarzać i sprzedawać prąd
Produkcja, magazynowanie, a nawet sprzedaż energii elektrycznej - to cel klastra energetycznego, którego wspólnie z innymi samorządami do życia chcą powołać władze Sulejowa.
Gdzie zabraknie prądu przed świętami?
PGE Dystrybucja publikuje najnowszą listę miejsc, w których w najbliższych dniach nie będzie prądu. Do piątku czasowych wyłączeń energii elektrycznej mogą się spodziewać m.in. mieszkańcy ul. Bocznej w Piotrkowie, ale też niektórzy odbiorcy z gmin Grabica czy Moszczenica.
Pomoc z Piotrkowa dla Ukrainy. Dary dotarły do Równego
Osiem agregatów prądotwórczych przekazał Piotrków Trybunalski dla miasta Równe na Ukrainie. Transport sprzętu dotarł do naszego partnerskiego miasta w tym tygodniu.
Będą kolejne wyłączenia prądu
PGE Dystrybucja poinformowała o kolejnych wyłączeniach prądu w Piotrkowie Trybunalskim i powiecie piotrkowskim. W mieście elektryczności nie będzie czasowo m.in. przy części ulic: Kasztanowej, Malinowej czy Jodłowej.
Długa lista miejsc bez prądu
Przedstawiciele PGE Dystrybucja poinformowali, że w najbliższych dniach nastąpią wyłączenia prądu w wielu miejscowościach w naszym regionie. Wiadomość dotyczy głównie mieszkańców gmin powiatu piotrkowskiego, ale na liście jest też kilka ulic w Piotrkowie Trybunalskim.
Przy 25 ulicach Piotrkowa wyłączą prąd
Kolejny tydzień przyniesie kolejne planowane przez PGE Dystrybucja wyłączenia prądu. Tym razem dotyczą one między innymi kilkudziesięciu ulic w Piotrkowie Trybunalskim. To m.in. części ulic: Łódzkiej, Spacerowej, czy Gościnnej.
22.11.2023 07:27
Wyłączą prąd
Najbliższe dni przyniosą kolejne planowe wyłączenia prądu w Piotrkowie Trybunalskim i regionie. PGE Dystrybucja poinformowała o tym, że w kilkudziesięciu miejscach czasowo będzie trzeba sobie poradzić bez energii elektrycznej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat