Advertisement

Artykuły do tagu: Prąd

Znów czasowo wyłączą prąd
PGE Dystrybucja ponownie informuje o planowanych wyłączeniach prądu. Tym razem będą musieli sobie bez niego poradzić mieszkańcy i użytkownicy niektórych posesji, łącznie w dziesięciu miejscowościach - w tym również przy jednej z ulic w Piotrkowie.
Duża awaria energetyczna w Piotrkowie [AKTUALIZACJA]
Do poważnej awarii energetycznej doszło w piątek przed południem w Piotrkowie. Bez prądu było bardzo wiele ulic na terenie miasta. Awaria została już usunięta.
Wyłączą prąd. Sprawdź gdzie
Przedstawiciele PGE Dystrybucja poinformowali, że w powiecie piotrkowskim należy spodziewać się czasowych wyłączeń prądu. Na utrudnienia muszą się przygotować m.in. mieszkańcy gminy Sulejów czy Czarnocin.
Wyłączą prąd w Piotrkowie i regionie
PGE Dystrybucja informuje o kolejnych planowanych wyłączeniach prądu. Bez energii elektrycznej w najbliższych dniach będą sobie musieli poradzić m.in. mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego i gminy Rozprza. Problemy pojawią się jednak także w kilku innych gminach.
Miejscami nie będzie prądu
Mieszkańcy i użytkownicy niektórych posesji w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach znów będą musieli czasowo radzić sobie bez prądu. PGE Dystrybucja przekazała aktualną listę planowych wyłączeń energii elektrycznej.
29.06.2023 09:24
Za czym kolejka ta stoi?
Duże kolejki przed siedzibą PGE w Piotrkowie. O co chodzi? O złożenie wniosku o Tańszy Prąd. Termin mija bowiem 30 czerwca.
Czy warto samemu produkować energię z Orange Energia
W dobie rosnących cen energii elektrycznej oraz świadomości ekologicznej coraz więcej osób decyduje się na odnawialne źródła energii. Jednym z popularnych rozwiązań są panele fotowoltaiczne, które pozwalają na samodzielną produkcję energii przy wykorzystaniu energii słonecznej. W tym artykule przyjrzymy się propozycji Fotowoltaika od Orange Energia i zastanowimy się nad tym czy warto produkować własny zielony prąd.
W czwartek starostwo pracuje bez prądu
W związku z planowaną przez Rejon Energetyczny w Piotrkowie Trybunalskim modernizacją sieci, w najbliższy czwartek w budynkach Starostwa Powiatowego w Piotrkowie przy ul. Dąbrowskiego 7 i ul. Dąbrowskiego 12 nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej.
W wielu miejscach nie będzie prądu
PGE Dystrybucja informuje o kolejnych planowych wyłączeniach prądu. Zabraknie go także w miastach i wsiach naszego regionu. Sprawdźcie gdzie tym razem czasowo będziecie musieli sobie poradzić bez energii elektrycznej.
Będą wyłączenia prądu
PGE Dystrybucja informuje o kolejnych planowych wyłączeniach prądu. Tym razem dotyczą one kilku miejsc w Piotrkowie Trybunalskim. Więcej posesji bez energii elektrycznej będzie jednak w powiecie piotrkowskim.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat