Mażoretki królowały w Sulejowie

Region Wtorek, 23 kwietnia 20241
W sobotę (20.04.2024) w Sulejowie odbywały się Mistrzostwa Mażoretek Okręgu Północno-Wschodniego. W gminnej hali sportowej w Sulejowie można było podziwiać widowiskowe układy przygotowane przez kilkaset mażoretek, reprezentujących kilka klubów z naszego regionu.

Ładuję galerię...

W całej Polsce odbędą się cztery tego typu imprezy, ta sulejowska jest drugą w całym cyklu. Wszystkie mażoretki wzięły udział w uroczystej paradzie, a następnie Imprezę oficjalnie otworzyli posłanka Żaneta Cwalina-Śliwowska, Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa, który jest honorowym patronem wydarzenia oraz Marta Jabłońska, prezes Związku Sportowego Mażoretek.

Możemy oglądać różne rodzaje prezentacji z uwzględnieniem naszych wszystkich rekwizytów, czyli: pałeczka mażoretkowa – tak zwany baton, pom pon, buława i flaga. Najlepsi uzyskają awans do Mistrzostw Polski, które odbędą się od 23 do 26 maja w Bytomiu. Poza tym Związek Sportowy Mażoretek ma wyłączność w kwestii awansów do największych światowych federacji mażoretkowych, zapracowaliśmy sobie na to dobrą jakością naszej pracy, naszego oddania i zaangażowania, dlatego podczas naszych imprez występują najlepsze mażoretki w Polsce - mówiła Marta Jabłońska, prezes Związku Sportowego Mażoretek.

Do Mistrzostw Polski awansowały również Mażoretki Perły Sulejów, które także odebrały między innymi złote medale. Kompletne wyniki sobotniego turnieju można znaleźć na stronie internetowej.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

nnn. ~nnn. (Gość)23.04.2024 11:56

A jak to burmistrzyni elektorka nie została zaproszona? Widać burmistrz Ostrowski ma jednak pretensje do ludu sulejowskiego ,że .....jak wiadomo. Ale pewnie kładki przez Pilice nie każe wysadzić powietrze za ....karę.

61


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat