Kuba Sienkiewicz wyklęty przez „dobrą zmianę”?
„Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie. Nikt go nie poratuje, nikt mu nic nie powie, tylko się każdy gapi, tylko się każdy gapi i nic...” Co było dalej? Fani tekstów Kuby Sienkiewicza wiedzą doskonale. Tych, którzy stęsknili się za twórczością lidera Elektrycznych Gitar z pewnością nie posiadali się ze szczęścia, kiedy okazało się, że do Piotrkowa przyjeżdża ich idol. Spotkanie z muzykiem odbyło się w Centrum Idei ku Demokracji w czwartek (20 kwietnia), przyciągnęło tłumy.
Dni otwarte w Szkole Haeringa
8 godzin temu, 23:41
Dni otwarte w Szkole Haeringa
Technik mechatronik, technik mechanik i technik handlowiec – to kierunki kształcenia jakie oferuje od tego roku Szkoła Haeringa, a można się z nimi zapoznać podczas dni otwartych, jakie zorganizowano podczas tego weekendu. Największym zainteresowaniem cieszy się park maszynowy, na którym słuchacze szkoły doskonalą swoje umiejętności w zawodach mechanicznych. Na wszystkich zainteresowanych, wykładowcy Szkoły Haeringa oraz uczniowie, czekają jeszcze w sobotę od 8:00 do 17:00
Finał Wyjątkowej Mega Promocji, czyli wielkie emocje w Focus Mall
Przez cały kwiecień osoby odwiedzające galerię Focus Mall Piotrków Trybunalski mają niepowtarzalną okazję uczestnictwa w „Wyjątkowej Mega Promocji”. W ramach tej inicjatywy centrum handlowe rozdaje specjalną walutę za dokonane zakupy. Już teraz galeria zaprasza na wielki finał akcji – aukcję, podczas której za zgromadzone banknoty będzie można wylicytować atrakcyjne nagrody. Już 28 kwietnia każdy uczestnik „Wyjątkowej Mega Promocji” będzie mógł poczuć dreszczyk emocji i w odpowiednim momencie podbić stawkę podczas finałowej aukcji.
Stan alarmu powodziowego w gminie Sulejów
Intensywne opady deszczu spowodowały podniesienie poziom rzek Luciąży i Pilicy. W związku z tym w piątek odbyło się posiedzenie sztabu kryzysowego.
Zbierają dla Domu Dziecka
17 godzin temu, 14:50
Zbierają dla Domu Dziecka
W hipermarkecie Auchan w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęła się zbiórka na rzecz wychowanków piotrkowskiego Domu Dziecka. - Osoby chcące wesprzeć naszą akcję prosimy o przekazywanie środków higienicznych, proszków do prania, odzieży lub bielizny dla niemowląt i małych dzieci - apelują organizatorzy zbiórki, która potrwa do 31 maja.
W Piotrkowie bez pochodu pierwszomajowego
W tym roku w Piotrkowie nie będzie pochodu pierwszomajowego. Działacze lewicy w tym SLD maszerować będą w Łodzi, gdzie 1 maja odbędzie się Manifestacja "Święto Ludzi Pracy".
XII Piotrkowskie Targi Ogrodnicze nie odbędą się 30 kwietnia. Ich odwołanie związane jest z fatalnymi warunkami pogodowymi.
60 wolnych miejsc w żłobku
22 godziny temu, 09:32
60 wolnych miejsc w żłobku
60 wolnych miejsc w różnych grupach wiekowych czeka w Miejskim Żłobku Dziennym. Z początkiem maja startuje rekrutacja na rok 2017/2018. Do rekrutacji mogą przystąpić dzieci urodzone w latach 2015-2017, w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat.
Kierowcy, uważajcie na DK1!
22 godziny temu, 09:12
Kierowcy, uważajcie na DK1!
W najbliższą sobotę 29 kwietnia w godzinach od 9.00 do 14.00 na drodze krajowej nr 1 w rejonie Głuchowa (na 379 kilometrze trasy) naprawiane będą bariery energochłonne. Na jezdni prowadzącej do Łodzi, na odcinku około 300 metrów zostanie zajęty lewy (szybki) pas ruchu. W miejscu prowadzonych prac będzie obowiązywało ograniczeni prędkości do 50 km/h.
Uczyli najmłodszych jak być sobą
W Przedszkolu Samorządu Gminy w Czarnocinie (Zespół Szkolno-Gimnazjalny) odbyło się spotkanie inaugurujące działalność Łódzkiego Koła Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc