Dwie osoby nie żyją - tragiczny wypadek na DK1
Dwóch mężczyzn poniosło śmierć w wyniku wypadku do którego doszło w piątek wieczorem w okolicy miejscowości Poraj na styku powiatów piotrkowskiego i radomszczańskiego. Jeden z mężczyzn pomimo reanimacji zmarł na miejscu, walkę o życie drugiego lekarze przegrali w szpitalu.
Omega już w Piotrkowie
4 godziny temu, 22:59
Omega już w Piotrkowie
W najbliższą sobotę (25.03) w Piotrkowie wystąpi zespół Omega - legenda węgierskiego rocka. Dzień przed koncertem zorganizowano konferencję prasową.
Gala Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
W Piotrkowie trwają Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. W mieście goszczą prezydenci Andrzej Duda oraz Janos Ader. W sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyła się Gala Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.
Prezydenci Polski i Węgier w Piotrkowie [GALERIA]
Andrzej Duda i Janos Ader przyjechali do Piotrkowa w związku z Dniami Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.
Protesty podczas wizyty prezydentów
Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej wkroczyły w decydującą fazę, o 15.00 Prezydent Andrzej Duda oficjalnie powitał prezydenta Węgier Janosa Adera, zanim rozpoczęła się ta ceremonia przed Zamkiem Królewskim w Piotrkowie manifestowali zwolennicy Komitetu Obrony Demokracji, którzy trzymali transparenty z takimi hasłami jak "Duda=obłuda". Kontrmanifestację przygotowali z kolei członkowie Klubu Gazety Polskiej.
Tydzień świadomości autyzmu w Piotrkowie
W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Autyzmu, który przypada 2 kwietnia, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkania konsultacyjne nauczycieli, rodziców dzieci autystycznych oraz rodziców dzieci, które nie posiadają diagnozy autyzmu, ale w codziennym funkcjonowaniu przejawiają: wyraźne deficyty w komunikacji werbalnej i niewerbalnej; nieumiejętność rozwijania i utrzymywania relacji z rówieśnikami właściwej dla poziomu rozwoju; ograniczone, powtarzalne wzorce zachowań, zainteresowań i aktywności.
Węgierska miłość
16 godzin temu, 10:57
Węgierska miłość
Na wieczną wartę odszedł w 2017 roku Jan Stolarski, przed laty osoba powszechnie znana w rodzinnym Piotrkowie. Co warto o nim wiedzieć?
Czy warto inwestować we franki szwajcarskie?
Międzynarodowe transakcje oraz częste wyjazdy za granicę, zarówno w celach biznesowych, jak i czysto turystycznych, wymagają korzystania z waluty obowiązującej w danym kraju. Można udać się w tym celu do stacjonarnego kantoru, jednak rozwój bankowości mobilnej znacznie ułatwia proces wymiany walut. Takie transakcje mają zdecydowanie więcej zalet. Dlaczego więc już teraz powinieneś zacząć korzystać z kantoru internetowego?
Jak będą kursowały autobusy MZK?
Od piątku zmienia się organizacja ruchu w mieście. Powodem są oczywiście Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej i wtorkowy piknik NATO. W związku z tym zmienią się również trasy kursowania autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.
Nowe taryfy za wodę i ścieki. Będzie drożej?
Nie, ma być taniej. Cena za wodę nie zmieni się czwarty rok z rzędu, z kolei za odbiór ścieków zapłacimy minimalnie mniej - z taką propozycją wyszły Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc