Kozy zagryzione przez husky. Właściciel psa poszukiwany
Mieszkaniec Nowej Wsi w gminie Rozprza zwrócił się do nas z nietypową prośbą o pomoc. Szuka właściciela psa, który... zagryzł mu kozy.
Staruszka potrzebowała pomocy, zareagował sąsiad
Policja otrzymała informację, że 86-letnia, samotnie mieszkująca mieszkanka Osin w gminie Kluki, prawdopodobnie potrzebuje pomocy. Mundurowych zaalarmował czujny sąsiad, który od pewnego czasu nie mógł dostać się do domu kobiety.
Zaplecze orlika w Woli Krzysztoporskiej jak nowe
Już od 1 marca po raz kolejny zostanie udostępniony kompleks sportowy w Woli Krzysztoporskiej.
Wolbórz. Strategia rozwiązywania problemów
Jakie zagrożenia pojawiają się na terenie gminy Wolbórz, jakie kierunki wybrać by zapobiegać zagrożeniom społecznym? Rozpoczęły się prace nad Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w gminie Wolbórz na lata 2017 - 2023.
Kredyt konsolidacyjny - zysk czy strata?
Konsolidacja zadłużenia polega na połączeniu kilku kredytów w jeden z jednoczesnym ujednoliceniem stopy procentowej oraz wydłużeniem okresu spłaty zobowiązania. Jest niewątpliwym atutem gdy suma rat z zaciągniętych kredytów przerasta nasze możliwości finansowe i może doprowadzić do utraty zdolności do wywiązywania się z ich spłatą. Jednak czy w istocie kredyt konsolidacyjny jest dobrym rozwiązaniem?
Zostawił list pożegnalny, wyszedł z domu...
... a zaniepokojona rodzina wezwała policję. Dzięki intensywnym poszukiwaniom prowadzonym przez mundurowych udało się zapobiec tragedii - policjanci odnaleźli 47-letniego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo.
Będzie nowy dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie
Henryka Gawrońska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie odchodzi w marcu na emeryturę. Pełniła tę funkcję od momentu powstania tej instytucji w 1999 roku. Nowego szefa PUP wybierze komisja konkursowa powołana przez Zarząd Powiatu Piotrkowskiego.
Sesja zdjęciowa piotrkowskich przedszkolaków z gwiazdorem polskiego kina
To był wyjątkowy poniedziałek dla dzieciaków z piotrkowskiego przedszkola Villa Bambini. Uczestniczyły bowiem w sesji zdjęciowej ze świętym Mikołajem, a właściwie z Tomaszem Karolakiem, który rolę świętego gra w trzeciej części „Listów do M”.
Dzień pożegnań u strażaków
Ulubiony rzecznik piotrkowskich dziennikarzy odchodzi. Oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej młodszy brygadier Maciej Dobrakowski po 23 latach postanowił zakończyć służbę.
Żelazna, Roosevelta i Wojska Polskiego najbardziej dziurawe. Kiedy remonty?
Które drogi w mieście są najbardziej dziurawe? Zmotoryzowani piotrkowianie z pewnością nie mieliby problemu z odpowiedzią na to pytanie. To ulice Żelazna, Roosevelta i Wojska Polskiego. Czy i kiedy zostaną wyremontowane?
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc