Advertisement

Artykuły do tagu: kanalizacja

Powstaje nowa kanalizacja
Blisko 3-kilometrowy odcinek kanalizacji sanitarnej powstaje na ul. Mazowieckiej w Piotrkowie. Inwestycja realizowana jest również na części ul. Zalesickiej, Łużyckiej i Podhalańskiej.
08.12.2022 09:31
Witosa z nowym asfaltem
Zgodnie z harmonogramem przebiegają prace przy budowie kanalizacji sanitarnej w ulicach Życzliwej i Witosa - informują piotrkowscy urzędnicy. Jednym z etapów było niedawne wykonanie asfaltowej nawierzchni na tej dotychczasowej.
Będą budować przydomowe oczyszczalnie ścieków
W Aleksandrowie rozpoczął się trzecie etap budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. W Urzędzie Gminy podpisano już umowę na realizację prac.
Rozbudowują kanalizację w Czarnocinie
W ubiegłym tygodniu ruszyła budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kalska Wola w gminie Czarnocin. To nie koniec infrastrukturalnych inwestycji w tej gminie.
Priorytetowa inwestycja już na półmetku
Rozbudowa kanalizacji sanitarnej to priorytetowe zadanie dla władz Woli Krzysztoporskiej. Z roku na rok powstają kolejne kilometry podziemnych instalacji. Obecnie trwa realizacja bardzo dużego zadania, jakim jest budowa kanalizacji w miejscowościach Krężna, Kozierogi i Piekarki.
Milionowe inwestycje rozpoczęte
Wójt gminy Czarnocin Roman Miksa oraz skarbnik gminy Krystyna Lula, w asyście wicemarszałka województwa łódzkiego Zbigniewa Ziemby, podpisali umowy na realizację zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w m. Kalska Wola i Biskupia Wola wraz z rozbudową oczyszczalni ścieków w gminie Czarnocin”. Zadanie o łącznej wartości 20 mln złotych to największa inwestycja na terenie gminy Czarnocin w ostatnich kilku dekadach.
15.09.2022 08:25
Życzliwa się zmienia
Trwają zaawansowane prace przy budowie kanalizacji sanitarnej w ulicy Życzliwej w Piotrkowie Trybunalskim. Inwestycja zgodnie z planem ma się zakończyć do końca roku.
Uważajcie na ul. Partyzantów
Na ul. Partyzantów trwa budowa kanalizacji deszczowej. Prace spowodowały wyłącznie jednego pasa ruchu. Droga jest przejezdna, ale należy liczyć się z utrudnieniami.
Skontrolują podłączenie do „sanitarki”
Z początkiem czerwca rozpoczynają się kontrole nieruchomości, które nie są podłączone do kanalizacji sanitarnej, mimo że posiadają taką techniczną możliwość.
Powstają kilometry kanalizacji
W kwietniu pełną parą ruszył I etap budowy kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Żychlin, Brzoza, Władysławów w gminie Grabica. To niezwykle ważna dla mieszkańców tego rejonu inwestycja.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat