Advertisement

Artykuły do tagu: Orlen

Piotrkowianki z drugą porażką w sezonie
W czwartkowy wieczór Piotrcovii nie udało się wygrać drugiego domowego spotkania w bieżącym sezonie. Piotrkowianki w meczu 3. kolejki ORLEN Superligi nieoczekiwanie przegrały z MKS URBIS Gniezno 27:30 (12:16). O przegranej zdecydowała słaba gra w obronie oraz duża liczba popełnionych błędów.
Piotrkowianin zwycięża po serii rzutów karnych
Piotrkowianin po niezwykle zaciętym spotkaniu wywalczył dwa punkty w Kwidzynie. Po upływie regulaminowego czasu gry piotrkowianie remisowali z gospodarzami 27:27. W serii rzutów karnych lepiej spisał się zespół Michała Matyjasika. Chociaż wcześniej piotrkowianie rzucali siódemki bardzo słabo (trafili tylko 3 z 7 wykonywanych). Na uwagę zasługuje powrót po kontuzji na ligowe boiska Jana Stolarskiego.
Pierwsze zwycięstwo Piotrkowianina
Piotrkowianin nie jest już czerwoną latarnią ORLEN Superligi. Zespół Michała Matyjasika pokonał Gwardię Opole 27:26 (15:13) i tym samym wywalczył pierwsze punkty w nowym sezonie. Spotkanie trzymało w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty i obfitowało w wiele zwrotów sytuacji
Piotrcovia rozpoczyna sezon od przekonującego zwycięstwa
Wysokim zwycięstwem Piotrcovii nad AWS Energą Szczypiorno Kalisz zakończyło się spotkanie 1. kolejki ORLEN Superligi. Zespół Agaty Cecotki wygrał różnicą aż dwunastu bramek (36:24). Przyjezdne zagrały bardzo dobrą pierwszą połowę. W drugiej jednak opadły z sił, co wykorzystały piotrkowianki.
ORLEN Summer Superliga w Sulejowie
W ten weekend Sulejów jest stolicą piłki ręcznej plażowej. Na terenie tamtejszego Centrum Sportów Plażowych odbywa się trzecia runda cyklu ORLEN Summer Superliga.
ORLEN Summer Superliga pierwszy raz w Sulejowie!
Przez najbliższe dwa dni Sulejów będzie stolicą polskiej plażowej piłki ręcznej. Trzeci turniej tegorocznego cyklu ORLEN Summer Superligi, po raz pierwszy w historii, zostanie rozegrany na terenie Sulejowskiego Centrum Sportów Plażowych przy ul. Koneckiej 45. Nie zabraknie tam drużyn z Piotrkowa.
Najlepsi siatkarze rywalizują w Sulejowie [FOTO]
Plażową odmiana piłki siatkowej przyciągnęła do Sulejowa czołowych polskich zawodników oraz reprezentantów innych krajów. Orlen Beach Volley Tour to prestiżowe rozgrywki, które są kluczowe w kwestii ubiegania się o możliwość pretendowania do tytułów mistrzów Polski. Rywalizacja rozpoczęła się w piątek od kwalifikacji i potrwa do niedzielnego popołudnia, gdy rozegrane zostaną mecze finałowe.
ORLEN2030: Strategia dla transformacji energetycznej Polski i Europy Środkowej
Zapewnienie stabilnych dostaw energii, paliw i gazu z przyjaznych środowisku źródeł to główny cel połączonej Grupy ORLEN do 2030 roku. Drogę do niego wytyczą przede wszystkim inwestycje w energetykę odnawialną, wydobycie oraz rozwój projektów napędzających zielony kierunek Grupy, m.in. w obszarze biogazu i biopaliw. Koncern będzie także rozwijać technologie wodorowe, nowoczesną petrochemię i bezpieczną energetykę jądrową. Na realizację strategicznych projektów przeznaczy około 320 mld zł do końca tej dekady.
Fiasko blokady Orlenu w Piotrkowie
W Piotrkowie przy ul. Sulejowskiej w sobotnie popołudnie miała się odbyć blokada stacji benzynowej w ramach ogólnopolskiej akcji "Blokujemy Orlen". Tylko "miała", ponieważ protest całkowicie się nie udał.
W Piotrkowie też będą blokować
Na najbliższy weekend zaplanowano akcję "Blokujemy Orlen". To protest kierowców z całej Polski przeciw nieustannie rosnącym cenom paliw. Przyłączyli się do niego także piotrkowianie, którzy zamierzają urządzić bojkot na stacji paliw przy ul. Sulejowskiej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat