Advertisement

Artykuły do tagu: remont

3 dni temu, 07:41
Droga czasowo zamknięta
Prace na drodze pomiędzy Kalską Wolą a Kruszowem w gminie Czarnocin są już bardzo zaawansowane. Kierowcy przyzwyczaili się w ostatnich tygodniach, że pokonując ten odcinek mogą się natknąć na pewne utrudnienia. Urzędnicy informują jednak, że we wtorek (19.09.2023) ten odcinek wraz ze skrzyżowaniem z kapliczką i zjazdem na Czarnocin, będą całkowicie wyłączone dla ruchu.
Uwaga! Zamykają drogę w Piotrkowie
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami w najbliższych tygodniach modernizację będzie przechodzić ulica Przedborska. Droga w poniedziałek ma zostać zamknięta dla ruchu.
Wyremontują 250 metrów drogi
Trwa przebudowa ulicy Partyzantów w Piotrkowie. Remont obejmuje odcinek o długości około 250 metrów, od ulicy Cmentarnej do Spacerowej. Poprawią się nie tylko warunki do jazdy, ale także komfort pieszych.
Remontują kolejną ulicę w Piotrkowie
Rozpoczęły się prace związane z modernizacją ulicy Żwirki w Piotrkowie. Remontem objęty jest odcinek od ulicy Roosevelta do wjazdu na stadion miejski Concordia.
Niebawem skorzystamy z wyremontowanego dworca
W listopadzie ma zostać oddany do użytku zmodernizowany budynek dworca Powiatowego Centrum Przesiadkowego w Piotrkowie.
Remont Przedborskiej z dofinansowaniem
3,5 miliona złotych dofinansowania na remont ulicy Przedborskiej w Piotrkowie. To pokrywa połowę kosztów tej inwestycji. Już niebawem rozpocznie się kompleksowa przebudowa.
06.09.2023 08:16
Zyska nowy blask
Kapliczka przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Cmentarnej to jedna z najbardziej okazałych i charakterystycznych miejsc na terenie Piotrkowa. Jej stan techniczny nie jest najlepszy. Teraz jednak ma się to zmienić.
Piotrkowianin bohaterem programu TVN-u
Do Piotrkowa zawitała Dorota Szelągowska ze swoimi totalnymi remontami. Gwiazda TVN-u wspólnie ze swoją ekipą wyremontowała mieszkanie pana Jakuba, nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 8.
Uczniowie
Dzieci po wakacyjnej przerwie rozpoczęły nowy rok szkolny. Dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie to powrót do placówki po rocznej przerwie. W tym czasie szkoła przeszła gruntowną modernizację.
Skrzyżowanie z problemami?
Trwają prace nad modernizacją ul. Wojska Polskiego, na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej. Obecnie zdarto tam nawierzchnię jezdni. Kierowcy, którzy poruszają się drogami w tej części miasta, muszą być wyczuleni na zmieniającą się tymczasową organizację ruchu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat