Advertisement

Artykuły do tagu: Inwestycja

Kończy się kolejna inwestycja
W gminie Rozprza kończy się kolejna inwestycja w infrastrukturę drogową. Tym razem chodzi o przebudowę drogi Rajsko Duże-Bryszki.
Budują salę gimnastyczną za 5 milionów
Trwają intensywne prace związane z realizacją dużego zadania inwestycyjnego w gminie Aleksandrów. Chodzi o rozbudowę budynku Szkoły Podstawowej w Skotnikach o salę gimnastyczną. Koszt tego przedsięwzięcia to prawie 5 mln zł.
Budowa autostrady A1 oficjalnie zakończona
Premier Mateusz Morawiecki wziął udział w konferencji prasowej, dotyczącej ukończenia w kraju budowy autostrady A1, którą zorganizowano w Kamieńsku.
W Piotrkowie powstanie kolejny park handlowy?
Budowa kolejnego dużego parku handlowego planowana jest w Piotrkowie Trybunalskim. Aktualnie trwają prace projektowe. Inwestycję planuje spółka Rank Progress S.A. z Legnicy.
Ponad pół miliona złotych ma trafić do szkoły w Srocku
Ponad 540 tysięcy złotych z rezerwy budżetowej państwa trafi do gminy Moszczenica. To efekt wspólnej wizyty posła i wójta w Ministerstwie Finansów. Pieniądze przeznaczone będą na dokończenie rozbudowy Szkoły Podstawowej w Srocku.
Rozprza walczy o tytuł „Modernizacji Roku”
Gmina Rozprza walczy o tytuł „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” Do konkursu została zgłoszona modernizacja, jaką wykonano na cmentarzu wojennym w Milejowie. Na inwestycję głos może oddać każdy z internautów.
Modernizują ujęcie wody
Trwają prace przy modernizacji ujęcia wody w Aleksandrowie. Jest to największa inwestycja w historii gminy Aleksandrów. Wszystko to w ramach projektu "Budowa nowego ujęcia wody wraz z modernizacją ujęć istniejących celem zapewnienia wody dla mieszkańców Gminy Aleksandrów - Rządowy Fundusz Polski Ład".
07.04.2023 07:36
Będą nowe place zabaw
W najbliższym czasie gmina Czarnocin zarezerwuje środki finansowe i ogłosi przetarg na budowę placu zabaw dla przedszkolaków przy boisku na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnocinie, a także modernizację placu zabaw przeznaczonego dla Klubu Malucha w tej miejscowości.
Wymieniają chodnik na Iwaszkiewicza
Trwa budowa nowego chodnika po zachodniej stronie ulicy Iwaszkiewicza. Zerwano już stare płyty, w których miejsce układany jest nowy ciąg pieszy z kostki brukowej. Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą, prace zakończą się tuż przed Świętami Wielkanocnymi.
04.04.2023 09:46
Słoneczna w budowie
Ulica Słoneczna w Wolborzu jest obecnie kompleksowo budowana. Władze miasta podkreślają, że ta inwestycja zdecydowanie poprawi komfort życia dla lokalnej społeczności, która jest skupiona wokół tutejszego osiedla mieszkaniowego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat