Artykuły do tagu: Próchnika

Remont chodnika przy Próchnika
Trwa modernizacja chodników i miejsc postojowych wzdłuż ulicy Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim. Prace na odcinku od ul. Narutowicza do ul. Piastowskiej obejmują kompleksową wymianę starych płyt na kostkę betonową. Aktualnie roboty prowadzone są na odcinku od Pasażu Rudowskiego do ul. Piastowskiej.
Nowy chodnik na Próchnika
Trwa modernizacja chodników położonych wzdłuż ulicy Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim. Prace obejmują kompleksową wymianę starych płyt chodnikowych na kostkę betonową. Roboty obejmują odcinek od ul. Narutowicza do ul. Piastowskiej.
Odpadający gzyms na ul. Próchnika
W jednej ze starych kamienic na ul. Próchnika w Piotrkowie zaczął odpadać gzyms. Teren wokół nieruchomości został zabezpieczony, ale do przechodniów apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Drogowi wandale niszczą miasto [WIDEO]
Niebezpieczna i nieodpowiedzialna jazda zakończona na znaku drogowym. Tak w skrócie można opisać wydarzenia z sobotniego (20.11.2021) wieczoru, jakie rozgrywały się w okolicach piotrkowskiej Krzywdy. Przedstawiciele miasta zapowiadają, że zareagują stanowczo, tak by sprawcy nie uniknęli kary.
Wymienili im ogrzewanie, miało być taniej
Czujemy się oszukani! - to słowa wielokrotnie powtarzane przez mieszkańców bloku przy ul. Próchnika w Piotrkowie. Chodzi o wymianę ogrzewania w mieszkaniach, na które Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zaciągnęła kredyt. Mieszkańcy mieli po 5 latach płacić mniej, tymczasem lata lecą, a opłaty wcale nie idą w dół.
Koniec remontu, Próchnika przejezdna
Zakończyła się modernizacja ulicy Próchnika na odcinku od budynku MOPR do ul. Żeromskiego. Przebudowane zostały sieci podziemne, ułożono nowy chodnik z krawężnikami, wylano asfalt. Droga jest już przejezdna.
25.08.2018 21:07
Piotrkowskie Sukiennice?
Drewniana wiata, która pojawiła się przy budynku po dawnym Metalplaście przy ul. Próchnika, wywołała żartobliwe komentarze piotrkowian. Niektórzy porównują ją do Sukiennic, inni żartują, że to gustowna pergola. Tymczasem magistrat informuje, że konstrukcja ma chronić przed ewentualnymi skutkami zawalenia budynku.
Na kilka dni zamkną skrzyżowanie
Od najbliższego poniedziałku przez kilka dni zamknięte dla ruchu samochodów będzie skrzyżowanie Żeromskiego/Próchnika w Piotrkowie.
Prace na Próchnika wznowione
Drogowcy wrócili na ul. Próchnika w Piotrkowie. Prace prowadzone są na odcinku od Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie do ul. Żeromskiego. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i stosować do wyznaczonych objazdów.
Dokończą remont ul. Próchnika
Robotnicy wracają na Próchnika. Po świętach rozpocznie się remont tej ulicy na odcinku od MOPR do ul. Żeromskiego. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, objazd będzie prowadził przez Piastowską.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat