Artykuły do tagu: droga

Ruszył remont drogi w miejscowościach Kafar i Brzoza w gminie Grabica
Zbudowanie tego odcinka drogi będzie się wiązać z niewielkimi utrudnieniami w ruchu, koniecznymi do wykonania przedsięwzięcia. Władze gminy proszą wszystkich mieszkańców o wyrozumiałość i cierpliwość.
Żeromskiego już zamknięta
Zgodnie z zapowiedziami urzędników w piątek (24.05.2024) zamknięta dla ruchu została ulica Żeromskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Drogowcy przystąpili do działania, a to oznacza utrudnienia dla kierowców. Ci muszą kierować się na objazdy.
Żeromskiego zamknięta od piątku
W związku z rozpoczynającą się modernizacją ul. Żeromskiego, od najbliższego piątku (24.05.2024) na okres trwania robót droga na odcinku od ronda Trybusa do ronda Żołnierzy Wyklętych zostanie wyłączona z ruchu. Zamknięcie tego odcinka powoduje zmianę trasy przejazdu od piątku autobusów linii: 0, 5, 6, 8, 9, 10. Jak czytamy na stronie Urzędu Miasta Piotrkowa wyłoniona firma budowlana będzie musiała zrealizować zadanie do 7 listopada 2024 r.
Zderzenie z łosiem na S8
Zderzenie samochodu osobowego z łosiem na drodze ekspresowej S8. Do wypadku doszło w poniedziałek nad ranem na wysokości Wolborza.
Jabłko, czy cytryna? Niecodzienna akcja policji
We wtorkowe przedpołudnie kierowcy, którzy poruszali się po drogach Piotrkowa napotkali na niecodzienną akcję policji we współpracy z Prywatnym Przedszkolem Villa Bambini. Niektórzy z nich mieli sporo szczęścia. Zamiast mandatu otrzymali... cytrynę.
Pracownicy magazynu zablokowali DK 74
Droga krajowa numer 74 jest zablokowana. Trwa protest pracowników magazynów Kaufland w Rokszycach.
Pracownicy magazynu będą protestować. Zablokują drogę krajową
Pracownicy magazynu centralnego Kaufland pod Piotrkowem będą protestować. W związku z tym, w piątek zablokują drogę krajową 74 na wysokości Rokszyc. Utrudnienia na trasie Piotrków - Bełchatów mogą potrwać nawet go godziny 22.00.
Tłumy na drodze krzyżowej ulicami Piotrkowa
Już po raz kolejny na ulicach Piotrkowa przeżywaliśmy Misterium Męki Pańskiej. W tym roku również tradycyjnie mogliśmy zobaczyć inscenizowaną drogę krzyżową.
Trzecia Droga zaprezentowała kandydatów do Sejmiku
Komitet koalicyjny Trzecia Droga zaprezentował swoich kandydatów do Sejmiku Województwa Łódzkiego w kwietniowych wyborach samorządowych. Tym samym oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą.
„Dotychczas bardzo wiele się na ten temat mówiło”. Co z budową S12?
Co z budową drogi ekspresowej S12 w naszym regionie? Na temat tej inwestycji mówił w Piotrkowie minister infrastruktury Dariusz Klimczak, podczas otwarcia Powiatowego Centrum Przesiadkowego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat