Artykuły do tagu: ranking

Awanse i spadki. Piotrkowskie szkoły w najnowszym rankingu
Wiemy które licea i technika okazały się najlepsze w rankingu miesięcznika "Perspektywy". W województwie łódzkim prym wiodą I LO w Łodzi oraz Technikum w Kleszczowie. A na których miejscach uplasowały się szkoły z Piotrkowa Trybunalskiego?
Brawa dla Kamila Majchrzaka. Jest pierwszy turniejowy triumf!
Kamil Majchrzak w świetnym stylu rozpoczął swoją walkę o powrót do czołówki tenisistów świata. Piotrkowianin bardzo pewnie wygrał swój pierwszy turniej po 14-miesięcznej przerwie spowodowanej dyskwalifikacją za nieświadome przyjmowanie niedozwolonych substancji.
Wolbórz - lider powiatu piotrkowskiego
Podsumowano ranking najlepszych gmin województwa łódzkiego organizowany przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej.
Serwis Samorządowy PAP po raz trzeci ogłosił wyniki rankingu „Gmina Dobra do Życia”
Według rankingu „Gmina Dobra do Życia” 2023 najlepiej żyje się w Warszawie, Osielsku, Stalowej Woli, Gogolinie i Kleszczowie. Każda z tych gmin osiągnęła najwyższy wskaźnik jakości życia w swojej kategorii.
Wolbórz w czołówce w Łódzkiem
54 miejsce zajął Wolbórz na 630 sklasyfikowanych małych miast w Polsce w rankingu inwestycyjnym miesięcznika samorządowego WSPÓLNOTA. W województwie łódzkim w tej kategorii wyprzedzają Wolbórz w rankingu tylko Uniejów oraz Kamieńsk.
Gigantyczny awans w rankingu inwestycyjnym
Ogromny awans Sulejowa w rankingu inwestycyjnym. Chodzi o zestawienie przygotowywane przez ekspertów Pisma Samorządu Terytorialnego "Wspólnota". Ten ranking uwzględnia wydatki inwestycyjne województw, powiatów, miast i gmin.
Po 10 latach Kamil Majchrzak wypadł z rankingu ATP
Kamil Majchrzak nie jest już klasyfikowany w rankingu ATP. W najnowszym zestawieniu piotrkowski tenisista stracił ostatnie punkty, które zdobył w ubiegłym roku w październiku za zwycięstwo w turnieju rangi ATP Challenger w koreańskim Busan.
Powiat piotrkowski wśród najlepszych w kraju
Powiat piotrkowski z kolejnym prestiżowym wyróżnieniem. Samorząd zajął siódme miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów i Miast na prawach powiatu 2022 zorganizowanym przez Związek Powiatów Polskich. W tym zestawieniu powiat zajął także pierwsze miejsce w województwie łódzkim.
Złoto dla I LO w rankingu
Znamy najnowszy ranking "Perspektyw". W gronie najlepszych w kraju liceów i techników znalazły się szkoły z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego. Zwycięzcami w województwie łódzkim okazały się: Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej (14 w kraju) oraz Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie (4 w kraju). A jak poradzili sobie nasi reprezentanci?
Wolbórz ponownie nr 1 w powiecie
W czwartek (01.12.2022) w Łodzi poznaliśmy zwycięzców kolejnego Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego. Wolbórz znów znalazł się w czołówce. W ubiegłym roku było podobnie, a gmina utrzymała w rankingu 1 miejsce spośród samorządów z powiatu piotrkowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat