Advertisement

Artykuły do tagu: tenis

Kłopoty Kamila Majchrzaka. Możliwa długa dyskwalifikacja
Kamil Majchrzak z dodatnim wynikiem kontroli antydopingowych, przeprowadzonych na przełomie października i listopada. Piotrkowski tenisista wydał w tej sprawie oświadczenie w swoich mediach społecznościowych. Grożą mu nawet 4 lata dyskwalifikacji.
Kamil Majchrzak zmienił stan cywilny
19 listopada 2022 roku był wyjątkowym dniem dla najlepszego piotrkowskiego tenisisty w historii. Kamil Majchrzak wziął ślub, a wybranką jego serca jest Marta Dyba.
Wygrana i duży awans dla Kamila
Kamil Majchrzak po dwóch latach przerwy wygrał tenisowy turniej. Piotrkowianin okazał się najlepszy podczas turnieju ATP Challenger w Pusan w Korei Południowej. Zwycięstwo pozwoli mu na bardzo duży awans w rankingu ATP.
Będzie można pograć w nowym miejscu
W Szynczycach trwa długo wyczekiwana budowa boiska. Inwestycja miała być realizowana w ubiegłym roku, jednak poprzez ogłoszenie upadłości przez wykonawcę prace nie zostały wykonane. Obecnie prace idą już pełną parą.
Najlepsi młodzi tenisiści grali w Piotrkowie
W miniony weekend odbył się w Piotrkowie Trybunalskim tenisowy doroczny Ogólnopolski Festiwal Krasnali i Krasnalek, czyli tenisistów i tenisistek do lat 10. "KOZICA CUP". Imprezę zorganizowano po raz dziewiętnasty.
Kiedyś grała tu Iga Świątek
Przed laty swoją wyjątkową przygodę z tenisem ziemnym zaczynali tutaj m.in. Iga Świątek, Hubert Hurkacz czy siostry Radwańskie. Kto pójdzie w ich ślady?
Majchrzak już poza Wimbledonem
Kamil Majchrzak zakończył definitywnie swój udział w Wimbledonie. Tym razem na drodze do zwycięstwa w meczu deblowym, stanęła kontuzja partnera.
Wimbledon nie dla Majchrzaka
Piotrkowski tenisista Kamil Majchrzak tegoroczne zmagania na kortach Wimbledonu zakończył na I rundzie. W poniedziałek przegrał z Australijczykiem Thanasim Kokkinakisem.
Wolbórz chce wychować następców Igi Świątek
Za sprawą Igi Świątek, polskiej gwiazdy tenisa, ta dyscyplina cieszy się coraz większą popularnością wśród młodych ludzi. W Wolborzu przy stadionie właśnie ruszyła budowa profesjonalnego kortu. Będą mogli tam trenować młodzi adepci tenisa ziemnego.
Srebro i brąz dla Piotrkowa!
Bardzo dobrze spisały się reprezentantki Szkoły Tenisa "Winner" w Letnich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego do lat 12. Weronika Wasiak zajęła drugie miejsce, Karolina Wasiak trzecie, a Maja Kabzińska wywalczyła piątą lokatę.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat