Advertisement

Artykuły do tagu: Zamknięcie

Zamykają odcinek ulicy Słowackiego
W związku z realizacją kolejnego etapu modernizacji ul. Słowackiego, od dzisiaj na około miesiąc droga na odcinku od ul. Zamenhofa do pętli autobusowej zostanie wyłączona z ruchu. Zmieni się również trasa kursowania autobusów linii 0, 7, 8 i 10.
Kolejna droga w Piotrkowie zamknięta
Front robót drogowych w Piotrkowie znów się rozszerza. W środowy poranek zamknięta została w mieście kolejna droga. Przez najbliższy tydzień nie przejedziemy ul. Dmowskiego.
Po świętach kolejne utrudnienia w ruchu
Tuż po Wielkanocy, we wtorek 11 kwietnia, na miesiąc zostanie zamknięta ulica Wojska Polskiego w Piotrkowie na odcinku od al. 800-lecia do ulicy Kostromskiej. To oznacza dla kierowców kolejne utrudnienia w mieście. Inaczej pojadą też emzetki linii nr 1.
Uwaga! Zamknięta ul. Partyzantów
Przy okazji świąt wielkanocnych wielu mieszkańców odwiedza swoich bliskich zmarłych na piotrkowskich cmentarzach. W związku ze zwiększonym ruchem w tym miejscu urzędnicy zdecydowali się na zmianę w organizacji ruchu.
Tadżyk ścigany Europejskim Nakazem Zatrzymania wpadł w Piotrkowie
Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Łodzi, pełniący służbę na terenie Piotrkowa zatrzymali 27-letniego obywatela Tadżykistanu poszukiwanego przez austriacki wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna wpadł, bo zostawił dziecko w zamkniętym samochodzie.
Wojska Polskiego częściowo zamknięta
Przez około miesiąc nie przejedziecie ulicą Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim od skrzyżowania z ul. Curie-Skłodowskiej do Jerozolimskiej. Drogowcy wkroczyli już do akcji, a w ramach zaplanowanych prac najpierw ułożą nowy chodnik, a później zajmą się samą jezdnią.
Zamykają ważną drogę w Piotrkowie!
Uwaga na kolejne utrudnienia dla kierowców w Piotrkowie. Zamknięta zostanie ważna droga w mieście. Chodzi o część ul. Wojska Polskiego, od ul. Jerozolimskiej do ul. Wolborskiej, która będzie remontowana.
23.02.2023 11:54
Uwaga! zamkną ulicę
Korzystna aura sprzyja pracom drogowym. Od jakiegoś czasu mieszkańcy mogą spotkać przedstawicieli Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Al. Kopernika. Wkrótce kolejne roboty rozpoczną się na innej drodze, zlokalizowanej nieopodal. Chodzi o ul. Reymonta, przez którą na czas prac przejazd będzie zamknięty dla ruchu.
Zamknęli boisko, ale chcą o nie walczyć
Boisko przy ul. Nałkowskiej w Piotrkowie Trybunalskim zostało wyłączone z użytkowania. Mieszkańcy informują nas, że mniej więcej miesiąc temu pojawiły się tam tabliczki, zakazujące wstępu na jego teren. Obiekt znajduje się w rejonie zarządzanym przez Piotrkowską Spółdzielnię Mieszkaniową. Dlaczego został zamknięty?
Zamiast po jezdni, jeżdżą po chodnikach
Do ekstremalnych sytuacji dochodzi na rondzie "Solidarności" w Piotrkowie. W związku z zamknięciem ul. Hutniczej, kierowcy, aby nie nadrabiać drogi, rozjeżdżają pasy zieleni oraz okoliczne chodniki.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat