Artykuły do tagu: Zamknięcie

Reumatologia zamknięta? Szpital wyjaśnia
Oddział reumatologiczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim zamknięty? Takie informacje przekazała na antenie radia Strefa FM jedna ze słuchaczek magazynu Magiel. Pracownicy szpitala odnieśli się w korespondencji z nami do tego głosu.
Uwaga! Urząd będzie zamknięty
W poniedziałek (22 stycznia) nie załatwcie spraw w Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej. Tego dnia instytucja będzie zamknięta.
Uwaga! Zamkną ulicę Słowackiego
Od 31 grudnia od godziny 17.00 do 1 stycznia 2024 r. do godz. 5.00 ulica Słowackiego, na odcinku od placu Kościuszki do ul. Sienkiewicza będzie nieprzejezdna. To ze względu na organizowaną w tym miejscu miejską "Sylwestrową Potańcówkę".
22.11.2023 09:44
Urząd czasowo nieczynny
Mamy ważną informację dla wszystkich, którzy planują załatwiać dzisiaj (22.11.2023) swoje sprawy w Urzędzie Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Magistrat przez 1,5 godziny wstrzyma obsługę petentów.
Uwaga na zamknięcie Armii Krajowej!
W czwartek zamknięty zostanie fragment Al. Armii Krajowej w Piotrkowie. Chodzi o zachodnią nitkę, na części od ronda "Solidarności" do ul. Wojska Polskiego. Już dziś zamknięty został z kolei wjazd na skrzyżowanie z Al. Armii Krajowej od strony ul. Wojska Polskiego.
Od dzisiaj zmiana organizacji ruchu
Już jutro uroczystość Wszystkich Świętych. Tradycyjnie w rejonie piotrkowskich cmentarzy zmieni się organizacja ruchu. Sprawdziliśmy, jak będzie można dojechać na groby swoich bliskich.
W środę zamkną skrzyżowanie!
Skrzyżowanie ulic Kostromskiej i Wojska Polskiego w Piotrkowie zostanie całkowicie zamknięte w najbliższą środę. Ma to związek z trwającą przebudową ulicy Wojska Polskiego. W tym miejscu powstanie rondo.
Uwaga! Zamykają drogę w Piotrkowie
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami w najbliższych tygodniach modernizację będzie przechodzić ulica Przedborska. Droga w poniedziałek ma zostać zamknięta dla ruchu.
Ważne zmiany na ulicy Roosevelta
Przebudowa ul. Roosevelta wchodzi w kolejny etap. Od poniedziałku rozszerzone zostaną prowadzone w tym miejscu prace drogowe.
Zamknęli drogę powiatową
Na około tydzień zamknięta została dla ruchu pojazdów droga powiatowa w Gościmowicach II w gminie Moszczenica. Aby dojechać do tej miejscowości, należy skorzystać z objazdu przez miejscowość Powęziny.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat