Artykuły do tagu: potańcówka

Sylwestrowa potańcówka na Słowackiego za nami!
Po raz pierwszy od wielu lat piotrkowski magistrat zorganizował wspólny Sylwester dla mieszkańców. O 22:00 rozpoczęła się sylwestrowa potańcówka, na którą wybrało się wielu piotrkowian. Sprawdziliśmy, jak pożegnali 2023 rok, a zarazem jak przywitali 2024 rok.
Uwaga! Zamkną ulicę Słowackiego
Od 31 grudnia od godziny 17.00 do 1 stycznia 2024 r. do godz. 5.00 ulica Słowackiego, na odcinku od placu Kościuszki do ul. Sienkiewicza będzie nieprzejezdna. To ze względu na organizowaną w tym miejscu miejską "Sylwestrową Potańcówkę".
Miejski sylwester w Piotrkowie
Wiele lat piotrkowianie czekali na imprezę sylwestrową pod gwiazdami. Na potańcówkę w ostatnią noc roku zapraszamy na ulicę Słowackiego.
Wiejska potańcówka w Proszeniu
"Proszenie do tańca" - pod taką nazwą właśnie w miejscowości Proszenie w gminie Wolbórz odbyła się wiejska potańcówka promująca kulturę ludową.
Rynek zamienił się w taneczny parkiet
Piotrkowska Potańcówka odbyła się w piątkowy wieczór w Rynku Trybunalskim. Taneczna zabawa po raz drugi przyciągnęła na piotrkowską starówkę kilkaset osób.
Kolejna miejska potańcówka na Rynku Trybunalskim
Lipcowe tańce pod chmurką przyciągnęły na Rynek Trybunalski wielu miłośników spontanicznych pląsów. Czy tak będzie i tym razem? Dowiemy się już w najbliższy piątek.
W sobotę potańcówka w Rynku Trybunalskim
Już w najbliższą sobotę (22.07) Rynek Trybunalski zamieni się w parkiet do tańca. Wszystko to za sprawą Piotrkowskiej Potańcówki, którą już od godziny 20:00 zaplanowano w sercu Starówki.
28.07.2017 06:25
Roztańczona
Wyjątkowo ciekawie zapowiada się najbliższy weekend na Rynku Trybunalskim. Organizowana po raz piąty Biesiada Trybunalska potrwa dwa dni.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat