Artykuły do tagu: zabawa

przedwczoraj, 12:22
Rodzinnie rozpocznij wakacje
Każdy, kto szuka pomysłu jak aktywnie spędzić weekend, rozpoczynający okres wakacji, powinien zastanowić się nad wizytą w Barkowicach (gm. Sulejów). Na terenie pomiędzy pumptrackiem a Różą Wiatrów odbędzie się piknik z atrakcjami dla całych rodzin.
Jubileusze piotrkowskich Domów Dziecka
Uroczyste świętowanie 35-lecia Domu Dziecka oraz pierwsze urodziny drugiej placówki, która powstała dzięki reorganizacji pieczy zastępczej w Piotrkowie odbyło się w piątek (14.06.2024) na ulicy Wysokiej. Na imprezie ośrodków wychowawczych nie zabrakło muzyki, zabawy, dmuchańców dla dzieci oraz pysznego jedzenia. Podopieczni wyrecytowali wiersze, czym wzbudzili oklaski zgromadzonych gości. Nie obyło się też bez chwili wzruszeń, gdy dyrektor placówki Danuta Malik otrzymała podziękowania od pracowników Domu Dziecka.
Święto gminy Gorzkowice za nami. Było dużo muzyki i dobrej zabawy
W ten weekend w Gorzkowicach można było sympatycznie spędzić czas, a to za sprawą 16. Dni Gorzkowic. Wydarzenie przyciągnęło w sobotę i niedzielę mieszkańców całego regionu. Nie zabrakło koncertów, przysmaków serwowanych przez KGW czy wesołego miasteczka.
Wolbórz świętuje! Dwa dni dobrej zabawy
Koncerty zespołów Defis i Varius Manx to główne punkty dwudniowego święta miasta i gminy Wolbórz. W sobotę oficjalnie rozpoczęły się 23. Dni Wolborza. Oprócz koncertów, organizatorzy przygotowali także inne atrakcje.
Jary Oddział Zamknięty na finał juwenaliów. Święto studentów za nami [zdjęcia]
Święto studentów Akademii Piotrkowskiej zwieńczył koncert zespołu Jary Oddział Zamknięty. Publiczność mogła wysłuchać m.in. najbardziej popularnych utworów tego zespołu.
Naukowy Dzień Dziecka okazał się
Naukowy Dzień Dziecka, który zorganizowano w Mediatece 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim cieszył się dużym zainteresowaniem. Atrakcje przygotowane przez organizatorów przyciągnęły całe rodziny, a najmłodsi mogli odkryć zupełnie nowe dla nich fakty.
Mistrzostwa Europy odbyły się w Piotrkowie!
Aż 12 najlepszych europejskich reprezentacji wystąpiło w Mini Mistrzostwach Europy Piotrcovia Cup. Wcieliły się w nie dziecięce drużyny z rocznika 2017. Na boisku czuć było atmosferę rywalizacji, ale jak podkreślili organizatorzy i trenerzy, przede wszystkim chodziło tu o dobrą zabawę i pokazanie dzieciom jak przez piłkę nożną, można się rozwijać.
Kino, dmuchańce i tatuaże. Rodzice, rezerwujcie czas dla swoich dzieci!
Na Gminny Dzień Dziecka zapraszają władze Sulejowa. Dla wszystkich dzieci przygotowane zostaną liczne atrakcje. Będzie się gdzie wyszaleć, ale również przekąsić co nieco. Wszystko to 2 czerwca na terenie skweru przy Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Rynek 1.
MOK zaprasza na Dzień Dziecka
Dzień Dziecka tuż-tuż! Pamiętają o tym doskonale pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, którzy zachęcają młodych mieszkańców miasta do spędzenia tego dnia właśnie przy alei 3 Maja 12.
VII Festyn Rodzinny na osiedlu Wyzwolenia
IX Szczep Harcerski „FLO” oraz Stowarzyszenie Przyjaciół „Mam Sąsiada” zapraszają w sobotę (25.05.2024) na VII Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się na osiedlu Wyzwolenia.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat